Autožárovky Osram – praxí ověřená spolehlivost a kvalita

Řízení motorových vozidel je považováno za náročný pracovní výkon, který je dokonce obtížnější, než jednotvárná práce na pásové výrobě. Do hry totiž vstupuje celá řada faktorů, z nichž většina je neočekávaných, a řidič na ně musí adekvátně a velmi rychle reagovat. Ne nadarmo jsou také doporučovány časté přestávky při dlouhých jízdách, a jak vyčerpávající jsou právě delší cesty, zvláště za ztížených povětrnostních podmínek, vám potvrdí každý profesionální řidič.

jízda ve sněhové vánici

Nervozita za volantem

Čím více je osoba za volantem klidná, tím více je soustředěná na jízdu a věnuje se samotnému řízení. Rozptýlit pozornost dokáže leccos, dokonce i nevyřešené rodinné konflikty a jiné psychické záležitosti, a když se spolu s nimi sníží viditelnost, nervozita se stupňuje. Proto je velmi důležité zaměřit se i na volbu vhodných žárovek do předních světlometů.

Dnes už nemusíte spoléhat na zastaralý „standard“

Vývojové týmy předních výrobců autožárovek si dobře uvědomují, jak výrazný podíl na jízdním komfortu mají světelné podmínky v jízdním pruhu. Proto se již řadu let na trh dodávají modely s vylepšenými parametry délky kuželu světla, jasu a přijatelnější barvy. Ve světové špičce se stabilně nachází několik výrobců, mezi nimi zaujímají nejvyšší pozice Philips a Osram. Postavení na trhu si vybudovali především zásluhou ověřené kvality, minimálního počtu vadných kusů a reklamací.
večerní provoz na mostě

Výrobky mají velmi dobrý poměr ceny k výkonnostním parametrům, a jestliže vsadíte například na Osram Cool Blue Intense, nebo na Osram Night Breaker, nemůžete udělat chybný krok. Oba dva typy patří k nejprodávanějším v Evropě a jsou dobře hodnoceny i v nezávislých testech. Jsou pochopitelně homologované pro provoz na běžných pozemních komunikacích a prodávají se ve standardním rozsahu patic pro všechny typy osobních vozidel. Autožárovky osram https://www.lightpark.cz/autozarovky/ patří k nejoblíbenějším i v České republice a s největší pravděpodobností tomu bude i nadále.