Výprodej

1 486.66 Kč

2 359.78 Kč

Evropský styl kovový hoblík Americké železo hoblíku nízký úhel 12 stupňů krátký hoblík měděná deska dřevo hoblík

Přidat recenzi

Parametr výrobku

12 studijní krátký hoblík Základní velikost: délka 163mm * šířka 44mm Blade velikost: šířka 35 mm * tloušťka 3mm Produkt čistá hmotnost: cca 760 gramů Zvláštní poznámka: Tam je cast "LUBAN" ochranná známka na měděné tiskové desky, jak je uvedeno na hlavní obrázek na této stránce!

O zpětnou vazbu

Pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím, dejte nám 5 hvězdiček. Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité. Pokud jste spokojeni s našimi plány a služby, prosím, dejte nám pozitivní recenzi a přidat 5 hvězdiček. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně našich produktů nebo služeb, prosím, kontaktujte nás před odjezdem negativní zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům. Po obdržení platby, budeme vám pozitivní zpětnou vazbu. Pokud nejste spokojeni s výrobkem, prosím, obraťte na náš zákaznický servis. Udržujeme excelence a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá. Žádáme vás, abyste neprodleně nás kontaktujte ještě před nám neutrální nebo negativní komentáře, takže můžeme vyřešit váš problém uspokojivě. Pokud nevíme, nebudeme schopni vyřešit problém!

Štítky: měděný plech, hoblík dřevo letadla, hoblík na dřevo, hoblíky kniha, hoblík rohu, letadlem, americký proces, frézky hoblík zpracování dřeva, 3d woodcraft construction kit, nástroj ze dřeva
Model kovový hoblík
Původ KN(Původu)
Značka DSUNYK
Materiál Těla OCEL
Číslo Modelu Dřevoobráběcí Rovině

Napsat recenzi

Související produkty