Výprodej

125.72 Kč

179.59 Kč

1/2/3/4 Gang TUYA Wi-fi Inteligentní Dotykový Spínač Pro Alexa Google Home Smart Home 170-240V EU Standardní Nástěnné Tlačítko Assistant Controller

Přidat recenzi

Popis:

【Žádné Neutrální řadě nutné】Podpora jeden požární systém.Podpora Neutrální systém a Ne Neutrální systém ,ale budete potřebovat kondenzátor, když budete používat Žádné Neutrální systém.(kondenzátor není součástí dodávky.)

【Wi-Fi direct připojení】Žádné vstupní branou hub je potřebné, stačí nainstalovat a používat. Připojte se přímo k Internetu, můžete ovládat pomocí mobilního telefonu, aby si uvědomit, inteligentní život. (Třeba 2,4 GHZ)

【APP dálkové ovládání】 Tuya nebo smart life APP lze použít k dálkově ovládat zapnutí a vypnutí. Můžete vidět otevřený nebo uzavřený stav přepne z APLIKACE, když jste pryč.

【Spojení s další inteligentní zařízení】může být připojen do jiných inteligentních zařízení, aby si uvědomit, pohodlné inteligentní život. Domácí režim může být vytvořen a spojen s další inteligentní zařízení se automaticky otevře, světlo, jakmile jdete domů.

【Podpora hlasové reproduktor control】 přepínač je kompatibilní s Alexa a Google Home Assistant, která vám umožní používat hlasové ovládání inteligentní přepínač pro zapnutí/vypnutí.

【Načasování】 smart switch je automaticky zapnout a vypnout v daném čase prostřednictvím funkce časovače. Vyberte si čas, kdy chcete probudit, automaticky otevřené světlo, takže můžete snadno zadat den, vybrat čas, kdy chcete zavřít světla.

【Sdílejte】spínač kontroly mohou být sdíleny s členy rodiny.

【CITLIVÉ DOTYKOVÉ OVLÁDÁNÍ】

Tvrzené sklo dotykové obrazovky této aplikace smart switch je citlivé na dotek, ovládání, prémiové odolné sklo materiál poskytuje až 20 milionů dotkněte se čísla přes naše přísné testování. To je voda-důkaz, Vlhkost-Důkaz, odolný vůči Poškrábání.

【SNADNÉ NASTAVENÍ】

Skenování Uživatelská Příručka QR kód ke Stažení Inteligentní život/TUYA APLIKACE, nebo ke stažení z App Store nebo Google Play Store a připojte vaše mobilní zařízení k vašemu zařízení 2,4 GHz Wi-Fi sítě, najít vypínač, pak se můžete obrátit světla nebo ovládání jiných elektrických zařízení s lehkostí

Specifikace:

Vstupní napětí: 220-240VAC 50/60Hz

Síťové:wifi

1/2/3/4 gangy

Výkon:200W/gang

Energie v pohotovostním režimu:0,5 W

Velikost:86 * 86 * 35mm(EU)

Životnost:100000 krát

Barva Pouzdra:Bílá,Černá

Provozní Teplota:-20℃~+50℃

Plastový materiál:ABS+PC

Požární ochrana hodnocení:94-V0

Balíček Velikost: 106*100*51mm

Hmotnost: 218g

Obsah Balení:

1*vypínač 1*Manuální

Štítky: inteligentní přepínač wifi, spínač tuya, mini sonoff spínač, přepnout wifi, sonoff tx, most tuya sonoff, dveře tuya smart, alexa, homekit spínač, programátor alexa
Stav Sestavy Ready-to-Go
Kompatibilita Všechny Kompatibilní
Certifikace CE
Číslo Modelu smart switch
Vstupní napětí 220-240VAC 50/60Hz
Energie V Pohotovostním Režimu 0,5 w
výkon 200W/gang
Sítí Wifi
Plastový Materiál ABS+PC
Kamery Jsou Vybaveny No
Původ KN(Původu)
Značka centechia
Jako Show 1/2/3/4 gangy

Napsat recenzi

Související produkty