Výprodej

166.86 Kč

303.43 Kč

COASION TR90 Flexibilní Ultralehký Rám Modré Světlo Blokování Brýle pro Ženy Kolo Počítačové Brýle Optické Rámy CA1707

Přidat recenzi

COASION TR90 Flexibilní Ultralehký Rám Modré Světlo Blokování Brýle pro Ženy Kolo Počítačové Brýle Optické Rámy CA1707

Únava očí, suché oči a bolesti hlavy jsou příznaky tráví příliš mnoho času před digitální obrazovkou. Pro Acme design objektivu má navíc se zaměřením power poskytuje tak ostřejší, jasnější vizi. Tato patentovaná technologie vám pomůže zaměřit se více přirozeně vytváří méně namáhání očí.

PROČ Pro Acme Modré Světlo Blokování Brýle? 1,SNIŽUJE DIGITÁLNÍ NAMÁHÁNÍ OČÍ Únava očí, suché oči a bolesti hlavy jsou příznaky tráví příliš mnoho času před digitální obrazovkou. Pro Acme design objektivu má navíc se zaměřením power poskytuje tak ostřejší, jasnější vizi. Tato patentovaná technologie vám pomůže zaměřit se více přirozeně vytváří méně namáhání očí. 2,ZVYŠUJE POHODLÍ A SOUSTŘEDIT SE. Nadbytek světlé umělé světlo může vytvořit tlak na vaše oči. Ale Pro Acme vlastní objektiv odstíny a filtry blok tvrdé modré světlo a odlesky, takže vaše oči mohou konečně odpočinout. Soustředit déle. Pracovat efektivněji. 3,CHRÁNÍ VAŠE OČI. Pravděpodobně budete pracovat v prostředí, naplněné s fluorescenčním světlem, odlesky a nepříjemné vzdušné proudy. Pro Acme patentované technologii čoček redukuje odlesky a zabraňuje suché oči. Modré světlo blokování brýle pro spánek a každodenní použití Tyto jsou často označovány jako spací brýle, protože modrá blokující účinek začíná produkci melatoninu, které vám pomohou spát Jak proti modré světlo brýle fungují? Blokuje modré světlo modré světlo brýle. Jsme v éře elektroniky. Během večera jste asi sledoval něco na Netflix, YouTube, TV, dohánějí na práci na počítači nebo tabletu, nebo jen surfování na webu. To je v pořádku, tak je každý jiný. Tyto umělé osvětlení z gadgets vyzařují modré záře, světlo vlnové délky podobné den čas nebe. Toto modré světlo vstupuje oči a signalizuje svůj mozek, že je stále den času. Bere to signál, že váš mozek pak omezuje průtok melatoninu přes vaše tělo. Účinky melatoninu Melatonin (známý také jako spánkový hormon) je přirozeně produkován v těle, když se vaše oči pocit, tma v noci. Kromě pomoci vám lépe spát, nastaví váš cyklus bdění a spánku. Představte si, že se právě probudil přirozeně bez nutnosti použití otravný budík a vlastně cítit svěží ráno. Tyto brýle jsou také známé jako Noční brýle a to je důvod, Oslnění ochrana Stejná technologie, která blokuje modré světlo filtry také některé zelené a žluté světlo, které vytvářejí nepříjemné zlobným pohledům. Zejména záře odráží od povrchu (sníh, voda, chodníky, skel a windows store), a učinit další příjemné zážitky jak pro rekreační aktivity, jako jsou vodní sporty, rybaření, golf, a denní aktivity, včetně nakupování, řízení a práce na zahradě. Díky za přečtení tohoto modré světlo blokování brýle recenzi! Doufáme, že najdete to, co hledáte.

Štítky: muži krátkozrakost brýle, horký olej jar, dávka potravin, flexibilní rám brýlí ženy, luxusní flexibilní rám brýlí, TR90, brýle krátkozrakost miopya, a4 příslušenství, brýle pro muže, mladý oculos
Používá Modré Světlo Brýle
Značka COASION
Styl Vintage,Módní
Funkce 2 Modré Světlo Blokování Brýle
Čočky Materiál Polykarbonát
funkce 3 počítačové brýle pro ženy
Materiál Rámu Acetát
Výška Čočka 45mm
Funkce 10 kulaté brýle
Funkce 4 Brýle pro Počítač
Funkce 11 Počítačové Brýle
funkce 6 Anti Modré Světlo Brýle
Objektiv Šířka 48mm
Pohlaví ŽENY
funkce 7 Herní Brýle
Balení Hadřík z mikrovlákna & Bag
Funkce 9 Počítačové Brýle Muži
Funkce 12 Podpora Dropshiping,Velkoobchod,Vlastní Logo
funkce 8 Bluelight Brýle
funkce 5 Anti-Záření, Brýle
Viditelné světlo hlediska 99
Číslo Modelu CA1707

Napsat recenzi

Související produkty