Výprodej

124.46 Kč

155.58 Kč

Doprava zdarma! Bramborové Hodiny Románu Zelená Vědecký Projekt Experiment Kit děti, Laboratoř, Domov, Škola, Hračka

Přidat recenzi

Bramborové Hodiny Románu Zelená Vědecký Projekt Experiment Kit děti, Laboratoř, Domov, Škola, Hračka

Popis Produktů:

1.Kovové proužky a brambory udělat jednoduchou baterii, která vytváří elektřinu pro provoz pro provoz hodiny. Každý brambor funguje jako zařízení, které se nazývá elektrochemický článek. Převádí chemickou energii uloženou v kovové proužky intoelectrucal energie.Dvě brambory jsou potřebné k výrobě elektřiny dost silný, aby spustit hodiny. 2.Cele funguje, protože chemické vlastnosti kovů uvnitř (v tomto případě měď a zinek).Různé vlastnosti, protože drobné částice nabité elektřinou . (tzv. ionty) se pohybují mezi dvěma proužky kovu. Tento proud je elektrický proud. Brambor obsahuje částice, které umožňují průchod proudu,ale to se zastaví na kovy dojemné.Elektrický proud i teče podél vodiče mezi zinku a mědi, pásy a hodiny. Tento proud je hodiny práce.

Vlastnosti: Zbrusu nový a vysoce kvalitní. Dát nějaký nealkoholický nápoj do hrnce dispozici.Vložte měděné a zice desky do nádoby, jak je znázorněno na obrázku. Starat se, že kovové paštiky nedotýkaly navzájem.Hodiny by měla nyní začít pracovat. Můžete experimentovat s různými tekutinami, jako je slaná voda,ovocné šťávy. Nebo ovoce, jako citron, pomeranč,rajče atd. Zábava je neomezená. Pohár Velikost: 5,5 cm x 5,5 cm x 6,8 cm - 2.17 inch x 2.17 palce x 2.68 palec. Hodiny Velikost:6.7 cm x 3,2 cm x 1,2 cm - 2.64 inch x 1.26 inch x 0.47 inch.

Paket obsah:

100% Zbrusu Nový

1 x Bramborové Hodiny hraní (není zahrnují brambor) NE Retail Box. Bezpečně zabalené v Bublinkové Tašky.

Doprava:

Položky budou zaslány do všech zemí po celém světě, (ruské Příspěvek byl ovlivnit tím, LCACS, takže místní doručování pošty (včetně EMS) bude odloženo mnoho krát) náklady Na dopravu do všech zemí jsou stejné. Položka bude odesláno do 1-2 pracovních dnů Tento balíček vám bude zaslán China Airmail Post nebo HK post airmail zboží bude pečlivě zkontrolovat před odesláním ven. Budeme používat vzduchové bubliny zabalit položky pečlivě

Shippingtime:

Daň Z Prodeje:

Bez Daně z Prodeje je Vyžadují

Platba:

Záruční a návrat: Pro zajištění všech položek jsou v dobré kvalitě, budeme testovat všechny produkty před balíky byly rozeslány . 30 dnů záruka od zakoupit datum. Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu před návratem vadné položky. Vrátit zboží by měl obsahovat originální balení a veškeré příslušenství.

Pouze vadný výrobek bude nabídnuta výměna.

Kontaktujte nás :

Naše ordinační hodiny jsou :

- 8:30 hod. do 6:00 hodin (GMT +8) pondělí až pátek

- 8:30 hod. do 1:00 hodin (GMT +8) v sobotu

- 8:30 hod. do 6:00 hodin (GMT +8) neděle

- Naše kancelář je uzavřena o státních svátcích (Čína). Omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin.

Jsme vždy snaží poskytovat nejlepší služby a spolehlivé produkty pro každého zákazníka. Kontaktujte nás, prosím, vyřešit jakýkoli problém, před odjezdem negativní zpětnou vazbu . pomůžeme vám v žádném případě možné, a snažit se odpovědět na všechny e-maily .

Štítky: antistresová, diys děti stan, dítě, vědecké hračky, mochi squishi, cool gadget, pop ot vrtět hračky, vrtět hračky, old school tričko, figet, výzdoba domů
Materiál Silikonové
Věkové Rozmezí > 6 let
Mfg Pořadové Číslo HRAČKA
Značka U-Anděl-1988
Rozměry 6.7 cm x 3,2 cm x 1,2 cm
Varování ==
Číslo Modelu UAN101356
Baterie no
Původ KN(Původu)
Pohlaví Unisex
Téma Věda

Napsat recenzi

Související produkty