Výprodej

243.29 Kč

442.51 Kč

Svítící Barvy ve Tmě Barvy Nastavit Self-Svítící Fosforeskující Zářící Barvy Dovolené Art Dekor Malba Záře Barvy

Přidat recenzi

Záře ve Tmě Barvy Nastavit Self-Svítící Fosforeskující Zářící Barvy na Zdi, Malování na Tělo

Odrážka:

1. Složení: lak se skládá hlavně ze syntetické pryskyřice nebo emulze, skladování energie luminiscenční materiál a další látky rozptýlené.

2. Vlastnosti: barva vyzařuje určité množství světla, jeho vlastní energie, skladování materiálu.To absorbuje světelnou energii za slunečního záření, světlo, viditelné světlo a vyzařuje absorbované energie s nízkou frekvencí viditelného světla v tmavých podmínkách, který je nadšený tím, že viditelné světlo A způsobené luminiscence jev.

3. Použití: zkrášlit obchodních místech, jako jsou interiérové dekorace, osvětlení, malba, stěna, malování na tělo, HOSPODA, KTV, vitríny, velké shromáždění, atd.

4. Používá v různých uměleckých či řemeslných projektů, naše trvalé svítící barva je jasnější než jiné podobné výrobky v noci.Naneste základní nátěr bílé pozadí pro lepší světelný efekt.Naše lesklo barvy poskytují živé osvětlení a jsou zcela netoxické.

5. 13 druhy světelné barvy, může přinést světlé zábavy a úžasné efekty, může splnit různé potřeby.

Specifikace:

Název produktu: Svítící barvy

Jeden produkt čistá hmotnost: 20 g

Jednotné rozměry výrobku: 2.9*2.9*4.9 cm

Vlastnosti produktu:

1. Průsvitná žlutá-zelená kapalina; vzhled denního světla je mírně žlutá kapalina, a to bude vydávat žluto-zelené světlo poté, co byl uložen.

2. Úroveň přilnavosti 1

3. Světelný jas (10 minutách dosvit)

Obsah balení:

1 x Záře ve Tmě Barvy Set (Žlutá-zelená, modro-zelená, blankytně modrá, fialová, růžová, žlutá, červená, světle modrá, oranžová, zelená, zlatá, modrá, fialová a každá láhev)

Štítky: pre velikonoční dekorace, 3 velikonoční dekorace, svítící papír, barvy, halloween hračky, dekorace, led párty, velikonoční vejce, barvy, ratanový stromek, výzdoba, barva fosfor, led kroužek studio, derocacion halloween dekorace
Příležitosti velikonoce
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty