Výprodej

455.25 Kč

YAMAHA KM1-M7163-30X A010E1-44W VENTIL ZKOPÍRUJTE NOVÝ

Přidat recenzi

YAMAHA NE KM1-M7163-30X

KOGANEI Č. A010E1-44W 0-0.54 MPA VZDUCHOVÝ VENTIL

VCC DC24V

Místo KOPÍROVÁNÍ NOVÉ MADE IN CHINA

PRO YAMAHA YV100II YV100X YV100XE YV100XG YV100XGP YV112 YV180...

I My(Kingnida) jsou profesionální výrobu SMT dobu 10 let.

II. Pomocí high-kvalitní materiály a high-přesné obrábění,část prošla testováním a můžeme garantovat kvalitu,

III.Prosím, nebojte se o it.By mimochodem,vítejte přijít do Číny k návštěvě Kingnida továrny kdykoliv.

O Zásilce:

Bude dělat re-testování dílů přísně před odesláním.

Bude loď do 1-3 pracovních dnů po zaplacení na www.dends.cz.Jako přepravní času,to obvykle trvá 3-7 workding dnů DHL/UPS/TNT/FEDEX. Pokud poslat EMS, doba dodání trvá 15-30 dnů.

Prosím, potvrďte vaši adresu, je správné a je k dispozici na www.dends.cz, než váš nákup. Žádné non-přijaté položky způsobeno neplatnou adresu registrovanou na www.dends.cz nebude mít naší plnou náhradu nebo výměnu politiky.

Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte objednávku ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo jiné skryté poplatky.

Náhrady a Návrat

Návrat je požádal kvůli výrobek je rozbité ve speciálních podmínkách a vyšší moci, že bude přijata do 7 dnů po obdržení zásilky. To musí být informován dříve, než vrácené zboží. Vyhrazujeme si právo odmítnout jakýkoliv požadavek, aby informovat prodávajícího déle než 7 dní. (Poznámka: vrácený výrobek musí být vrácen v originálním balení a musí být v dobrém stavu).

Všechny vrácené položky musí být oznámeny, jakmile se vrátíte, Vracení peněz a re-dodávka bude pokračovat poté, co se vrátil položky přijaté od prodávajícího.

Poštovné a manipulační poplatky jsou nevratné. Kupující je odpovědný za náklady na dopravu vzniklé zasílání výrobků zpět. A také musí platit za druhé náklady na doručení.

Zpětná Vazba Politiky

Zpětná vazba je pro nás velmi důležité!

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!

Když se zobrazí položka, a spokojeni s tím, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.A budete také získat 5 Skóre zpětné vazby.

Prosím, nenechávejte neutrální nebo negativní zpětnou vazbu bez jakékoliv komunikaci s námi. Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém pro vás.

Štítky: km3, km9 mecool, km9 dálkové, meecool km1 kolektivní, KM9, meecool mk3, mecool k 5, mecool km1 classic, AV1, micool km1
Typ Ventily
Číslo Modelu KM1-M7163-30X

Napsat recenzi

Související produkty