Výprodej

109.22 Kč

118.82 Kč

HOT 7Pcs/Set #12 Pyrex Sklo Cup Kit Zavalité Tělo Kleštiny Plynová Čočka na Tig Hořák Wp-9/ 20/ 25 Mayitr Svařování Příslušenstv

Přidat recenzi

Zbrusu nová.Pyrex sklo pohár (ID): přibl.15*19.7 mm.Stubby plynu objektivu: přibl.2.4 mm

Snadná montáž a použití.Odolné a praktické.Široce používány spolu s naší Fortuneweld značky přesnost studené svářeč PCW220.Pasuje na všechny WP-9/20/25 řada vzduchem chlazených svařovacích hořáků.

Výhodou pro transparentní shield cup:

To dává svářeči na extrodinary viditelnost a příjemný pocit během svařování práce.Speciálně navržen tak, aby vám pomůže svařovat precizní a drobné práce, kde to vyžaduje místo vidět velmi jasně.

Pomáhá, aby se rovnoměrné proudění plynů pro svařování, které mohou pomoci svařování, kvalita vysoká.To může také pomoci ušetřit nejméně 30% plynu oproti běžné keramické shield cup.

Oni jsou široce kompatibilní s původní společné náhradní díly TIG hořáku. V tomto případě,

A) jako #10 transparentní štít pohár pro torch WP9/20/25/24, budete muset koupit jeden navíc O kroužek k dokončení celého náhradních dílů na základě původní další náhradní díly.

B) jako #12 velké nebo malé průhledné shield cup pro hořák WP17/26/18, budete muset koupit jeden navíc O kroužek k dokončení celého náhradních dílů na základě původní další náhradní díly.

To má životnost, než jiné keramické typ shield cup, protože tam není příliš mnoho Stiskněte tlačítko s teplem.

Barva: zelená + žlutá

Materiál: plast + kov + sklo

Obsah balení:

1x #12 pyrex sklo pohár

1x 45Vxx kleštiny tělo plynová čočka na tig hořák

1x 13Nxx kleštiny pro tig svařování hořák

4x o-kroužky

Poznámka:

Prosím, vyhnout se použít všechny druhy transparentní shield cup, kde jsou rozstřik při svařování, práci.

Prosím, ne klepat na transparentní shield cup, i když to může nést vysokou teplotu.

Prosím, mějte to na paměti, že všechny druhy transparentní štít pohár musí být použity v souladu svařovací rozsah. Pro DC výstup svařování, maximální proud 170 a. Pro AC výstup svařování,maximální proud 90A.

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: hobby žehlička, mig sig, riland ac dc tig, muži pyrex, tig hořák svaru, mig svářecí hořák, mrzutý, hořák plynové svařování, podpora první kit, pochodeň svaru
Certifikace NIC
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Pyrex Sklo Cup Kit
Svařovací Kapacity Další
Svařování Typ CO2 Pochodeň
Typ Svařovací Hořák

Napsat recenzi

Související produkty