Výprodej

26 398.21 Kč

35 197.68 Kč

V853 Automatické Naklonění Sloupci Auto Pneumatiky Měnič s Placenými DP30 Helper Rameno Pro Ráfky až do 24"

Přidat recenzi

♦ Automatický měnič pneumatik s pneumatickým tilt-back tower. ♦ Robustφ41mm šestihrannou hřídel. ♦ Simultánní pneumatické zamykání horizontální a vertikální ramena s automatické polohování hlavy v optimální pracovní pozici. ♦ Nástroje hlava s výměnnými plastové díly pro rim ochranu. ♦ Pneumatické naklápění ramene nosného sloupu s vysokou torzní tuhost ve všech provozních polohách. ♦ Ve směru hodinových ručiček a proti směru hodinových ručiček otáčení točny prostřednictvím elektromotoru. ♦ Sestavy pedálu mohou být odstraněny, což umožňuje snadný servis. ♦ Ochrana kit pro korálek jistič boty,demontážní hlavy a upínací čelist je standardně dodáván. ♦ Nezávislý huštění pneumatik bay s inflací trubice,tlakoměr a tlak uvolněte tlačítko. ♦ Kompletní s mazací filtr a regulátor tlaku. ♦ DP30 helper rameno:

♦ Otočné rameno s korálky lisovací blok pro drop-centrum ráfky,pomoci montáž a demontáž pneumatik,zejména nízký profil pneumatik.

♦ Pneumatiky, zvedání disku na pomoc v těžké demontážní kombinací pneumatiky a kola.

♦ Střední pozice roller pomáhá uvolnění druhý korálek.

1. Náklady na dopravu: cena nezahrnuje náklady na dopravu a nákladní že systém odhadů není skutečné přepravní náklady.Prosím, kontaktujte nás, pokud máte zájem v našem produktu.Budeme kontrolovat námořní dopravy pro vás. ( Pošleme to b y moře,strojů dorazí v přístavu,a musíte vyzvednout sami. )

2. Celní: Objednávky musí potřebovat k proclení ve vaší zemi.Je to kupujícího odpovědnost . ( dovozní cla, daní nebo jiných celních související poplatky) Dovozní cla, daně nebo jiné celní poplatky budou shromažďovány rejdařská společnost při dodání.Dodavatelé nejsou odpovědni za zpoždění způsobené celní oddělení ve vaší zemi.

Štítky: pneumatiky, pneumatiky měnič, feelworld, měnič pneumatik, JTZ, měnič pneumatik, auto úlohu, auto dobrý, vozík pneumatiky měnič, auto samolepka, pneumatiky měnič stroj automobil
Číslo Modelu V853
Maximální Šířka Kola (") 3"-15"
Vnější Upnutí Kola (") 12"-24"
Vnitřní Ráfku (") 10"-22"
barva Míru
Značka Veconor
Balíček Dřevěný Box
Hluku (db) <70 db
Provozní Tlak (Bar) 8-10bar
Lopata Síla (Kg) 2700KG
Maximální Průměr Kola (") 1040 mm
Napětí (V) 220V/380V
Balení Objem (mm*mm*mm) 1178000cm 3
logo Míru

Napsat recenzi

Související produkty