Výprodej

2 987.52 Kč

9 958.69 Kč

ANRAN 13 Palcový Monitor CCTV Systém AHD Venkovní CCTV kamerový Systém NVR Vodotěsný kamerový Systém pro Noční Vidění IP66

Přidat recenzi

Skutečné Video Natočené:

Poznámka:

Loď z ruské/Belgie sklad bude VOLNÝ od celní daň. Belgie skladu může dodávat do Místní (expcept pro Kanárské Ostrovy)a pod zemí: Itálie,Dánsko,Španělsko,Chorvatsko, Slovinsko, Estonsko, Lotyšsko, Finsko,Polsko, Švédsko, Portugalsko, Rumunsko,Malta, Kypr,Bulharsko, Maďarsko, Česká Republika, Litva, Slovensko, Rakousko, Belgie, Nizozemsko.

Poznámka:

Zásilka z Číny by mohly přijít s další Celní Poplatky, DPH, Makléřské Poplatky, Daně A Vzdálené Oblasti, Poplatky, prosím, dozvědět se o vaší zemi ' s celní politiky, ANRAN není odpovědný za tyto poplatky.

Jsme poskytují EU / US/ UK/ AU Plug ,ve výchozím nastavení, je odeslán do vaší země.

Na míru pro vás:

Nabízíme čtyři možnosti: · 2 Kamery + 4CH NVR · 4 Kamery + 4CH NVR · 6 Kamer + 8CH NVR · 8 Kamer + 8CH NVR

Fotoaparát Je Vybaven:

· Obrazový Snímač: 1/2.8" Progressive Scan Sensor · Rozlišení: 1920*1080 · Objektiv: výchozí 3.6 mm · Automatické Vyvážení Bílé barvy a 3D-DNR · Noční Vidění: 36 IR Led 100 stop (30 m) · Minimální Osvětlení: Barva 0.1 Lux, B/W 0.01 Lux · Odolný proti povětrnostním vlivům: Podpora (IP66)

Postaven v 13 palcový LCD Monitor

Ušetřit peníze, a aby bylo snadnější k použití. Ostrý a Jasný obraz se objeví na obrazovce monitoru.

Plug and Play

Plug and play, snadné použití. Ve výchozím nastavení, každý fotoaparát je vybaven 18-m BNC kabel.

1080p HD Video Rozlišení

Pro ochranu věcí, které záleží nejvíce, mají bezpečnostní kamera s 1080p HD rozlišení je velmi důležité. S HD jasnost a ostrost, nebudete muset starat o chybějící důležité informace, pokud se nehoda stane, že se vyskytují na vaší nemovitosti.

Plně Odolný Proti Povětrnostním Vlivům

Drát bez kamery mají krytí IP66 vodotěsné hodnocení. To znamená, že mohou vydržet extrémní povětrnostní podmínky, jako jsou přívalové deště a sněhové bouře. Oni jsou také schopné pracovat při teplotách v rozmezí (-40 °C až 60 °C). Takže bez ohledu na to, kde žijete, počasí nebude zasahovat do výkonu fotoaparátu.

Dlouhé Vzdálenosti Noční Vidění

Tma může dát potenciální útočníky extra důvěru. Chcete bezpečnostní systém, který chrání vás na všech hodinách dne, což je důvod, proč infračervené noční vidění je základní funkce. Kamery jsou vybaveny výkonné infračervené LED světla, aby ujistěte se, že všechny záběry zachycené v noci, je ostré a jasné. Očekávat, že dobře definovaný rozsah noční vidění až do 65m v naprosté tmě.

Vynikající kompresní formát

· Více Jasné , HD rozlišení vám nabídnout nejlepší kvalitu obrazu v nižší bitové rychlosti. · Ušetřit více úložného prostoru,může snížit o 40%-50% velikost souboru,uložit HDD úložný prostor a snížit vaše pořizovací náklady.

Pevném disku a doba nahrávání:

· Když pevný disk je plný, systém automaticky odstranit nejstarší zaznamenané video, a tím dosažení inteligentní smyčka nahrávání. · Údaje jsou pouze pro referenční účely, předmětu skutečné použití.

Pohyb Upozornění

Nenechte se vlevo ve tmě, když přijde na vaši bezpečnost. Na Danale app udrží vás informovat o jakémkoli druhu činnosti s pohybem aktivovaná oznámení push. Nyní můžete mít klid mysli vědomím, můžete kontrolovat až na děti po škole, nebo se ujistěte, že balíček, který jste očekávali dorazil. S výstrahy odesílány přímo do vašeho smartphone nebo tablet, budete mít spoustu času na to upozornit orgány, pokud se něco podezřelého se děje na vaší nemovitosti.

Android、IOS、PC Kompatibilní

Podpora ios, Android,Windows PC. S bezplatná aplikace Danale. budete vědět, co se děje, i když nejste kolem, Přijímat oznámení a prohlížet si živé nebo nahrané záběry přímo z vašeho telefonu.

Bohaté rozhraní

· 1x HDMI · 2x USB Rozhraní · 1x LAN Port · 1x Napájecí

4CH DVR Systém:

· 1 x 4CH 13 palcový LCD AHD DVR · 2/4x AHD Kamera(Závisí na produktu, který zvolíte) · 1x Napájení pro DVR · 1x Myš (Dárek) · 2/4x BNC Kabel(Závisí na produktu, který zvolíte) · 1 x Fotoaparát Napájecí Adaptér · 2/4x Balení Šrouby(Závisí na produktu, který zvolíte) · 1x Uživatelská Příručka · 1x Síťový Kabel 1m · 1x Napájecí Kabel Splitter

8CH DVR Systém:

· 1x 8CH 13 palcový LCD AHD DVR · 6/8x AHD Kamera(Závisí na produktu, který zvolíte) · 1x Napájení pro DVR · 1x Myš (Dárek) · 6/8 x BNC Kabel(Závisí na produktu, který zvolíte) · 2x Fotoaparát Napájecí Adaptér · 6/8 x Balení Šroubů(Závisí na produktu, který zvolíte) · 1x Uživatelská Příručka · 1x Síťový Kabel 1m · 2x Napájecí Kabel Splitter

Poznámka:

Ve výchozím nastavení, každý fotoaparát je vybaven 18-m BNC kabel. Pokud potřebujete delší kabel, můžete kliknout zde koupit 30m nebo 50m BNC kabel.

KUPUJÍCÍ OZNÁMENÍ

Přejeme vám šťastný nakupování !

Zásilka

1. Obvykle budeme posílat zboží do 1-3 pracovních dnů poté, co vaše platba je ověřena www.dends.cz. 2. Pokud zvolíte expresní doručení, a vaše adresa je definován jako vzdálené oblasti tím, že Fedex /DHL, musíte zaplatit extra $30 dálkové přepravní poplatek. Nebo, prosím, dejte nám novou jinou adresu, která není vzdálená.Vzdálené oblasti, podívejte se přes odkaz. https://www.dhl.com/content/dam/downloads/g0/express/services/surcharges/dhl_express_remote_areas.pdf 3. Pokud máte jakékoliv změně objednávky, prosím, zanechte vzkaz v objednávce. 4. Prosím zkontrolujte, zda vaše adresa a telefonní číslo je správné, a to zejména zkontrolujte, zda vaše poštovní směrovací číslo a město je správné informace ,jinak váš balíček nebude loď.

Záruka

Jeden rok záruka na všechny produkty, žádné jednotky, která dokazuje, vadné v průběhu záruční ověřování období budou opraveny bez poplatku za díly, nebo vyměnit. Koncový uživatel je odpovědný za všechny přepravní poplatky .Záruka se nevztahuje na případné vedlejší, náhodné nebo následné škody vyplývající z používání.

Štítky: fotoaparát secur, dahua nvr, 1080p ahd kamera, fotoaparát reolink, anran nvr, kamera sledovala, monitor pc, ios kamery, nvr, video kamera
TV Systém PAL
barva Bílá
Kabel 18 metrů
Usnesení 1080p
kamerový systém AHD kamerový Systém
Značka anran
Číslo Modelu K04A20M12-W360
Délka Kabelu 18m
KS Kamera, 8ks
Certifikace CE
Vodotěsné IP66
Plug and play Ano
Video Vstup 4-Kanálový
Noční Vidění 15M
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Související produkty