Výprodej

311.16 Kč

BroadLink IR Dálkové FastCon RM4C MINI Infračervené Univerzální Inteligentní Smart Home Control Pracuje s Alexa Google Assistant

Přidat recenzi

Vlastnosti produktu

1. Vysoká Kompatibilita Podpora 50,000+ IR řízené zařízení, jako jsou TV, STB, klimatizace, Ventilátor, Video, DVD a další.Cloud je nepřetržitě aktualizace podporovaných zařízení knihovna, takže vaše RM4 mini je vždy kompatibilní s novějšími zařízeními.Možnost naprogramovat vaše zařízení a naučit se, tlačítka, pokud některé cloud data není k dispozici. 2. Broadlink APP Ovládání Aplikace s názvem BroadLink je k dispozici v Apple App Store a Google Play.Kromě toho, pokud máte telefon se systémem Android integruje IR vysílač, můžete jej použít k ovládání vašeho IR zařízení z BroadLink App jako test, než se rozhodnete pro koupi našeho produktu. 3. Hlasové Ovládání a IFTTT Kompatibilní s Alexa hlasové ovládání TELEVIZORU, STB, Klimatizace a Ventilátory, kompatibilní s Google Domov pro hlasové ovládání vaší klimatizační jednotky.Ujistěte se, že zařízení může být dálkově ovládán z vnější sítě.V Amazon Alexa a Google Home/IFTTT Aplikace, povolit dovednosti/služby jménem BroadLink, odkaz účet a zjistit zařízení. 4. Technická Podpora Značka 24 / 7 technickou podporu, Video Průvodce je k dispozici na Značku YouTube.Najít naše Globální Linku na manuálu k produktu.Nyní můžete získat zákaznickou podporu a poskytují zpětnou vazbu přímo prostřednictvím BroadLink Společenství v Aplikaci.Poznámka: 1. podporuje pouze 2.4 GHz (NENÍ 5 GHz) Wi-Fi konfigurace v Aplikaci.

BroadLink RM4C mini IR Univerzální Dálkové

RM4C mini změní váš smartphone do univerzálního dálkového ovladače a integruje ovládání domácí zábavy a automatizace zařízení v jedné jednoduché-k-používat aplikace, BroadLink.Pracuje s Alexa/Google Asistent/IFTTT.Když spárována s Alexa, to vám dává hands-free, hlasové ovládání vašeho zařízení, jako je zapnutí/vypnutí TELEVIZORU nebo otočením nahoru/dolů hlasitost pomocí hlasového příkazu.

Balíček zahrnuje

1. RM4C mini Univerzální Dálkový ovladač*1 2. USB Nabíječka Kabel*1 3. Ruční*1 (Není zahrnují Čidlo, Kabel nebo Adaptér)

Zero Configuration Poháněn FastCon Technologie

RM4C mini podporuje automatické Konfigurace po přidání první FastCon zařízení do aplikace, jako obvykle, když se moc na další nové FastCon zařízení a pokusit se přidat, budou automaticky objeveny a přidány bez zadání hesla znovu

BroadLink App Podporu

Aplikace jménem BroadLink je nyní k dispozici v Apple App Store a Google Play.To má enchanced uživatelské zkušenosti v konfiguraci a vytváření scén, než IHC.Kromě toho, pokud máte telefon se systémem Android integruje IR vysílač, můžete jej použít k ovládání vašeho IR zařízení z BroadLink App to vyzkoušet, než uděláte nákup.

Hands-Free Hlasové Ovládání

Kompatibilní s Alexa hlasové ovládání TELEVIZORU, STB, Klimatizace a Ventilátory, kompatibilní s Google Domov pro hlasové ovládání vaší klimatizační jednotky.Ujistěte se, že zařízení může být dálkově ovládán z vnější sítě.V Amazon Alexa/Domovská stránka Google Apps, povolit dovednosti/služby jménem BroadLink, odkaz účet a zjistit zařízení.

Pracuje S IFTTT

IFTTT je dálnice, aby si všechny své aplikace a zařízení spojit se s navzájem.RM4 mini podporuje IFTTT vytvořit více zábavné zkušenosti s jinými aplikacemi a zařízeními.

Chytřejší AC - Ovládání odkudkoliv

Aby váš život pohodlnější a přístupné, s Broadlink Dálkové Ovládání.Můžete ovládat vaši klimatizaci kdekoliv, kdykoliv, stačí se obrátit na něj při cestě domů a cítit se pohodlně v okamžiku, kdy otevřete dveře.

Rozvrh TV

Naplánovat čas pro zapnutí TELEVIZORU na konkrétní kanál se dívat na své oblíbené hry nebo TELEVIZNÍ show.Žádné další chybějící hry nebo výstavy.zapněte váš TV k co kanál, který chcete sledovat v čase, nenechte si ujít žádné důležité hry.

Sdílet Kontrolu s Rodinou

Rodiny mohou sdílet dálkové ovládání s navzájem prostřednictvím pozvat a spojit funkce v aplikaci.Sdílení zařízení a bavte se, užijte si chytřejší způsoby, jak dělat věci v životě společně.

Globální Cloudové Služby a Režim Učení

S Průmyslu Nejvyšší Úroveň vývoje v oblasti technologií, BroadLink Patentovaná Globální Cloud Služby, technologie a rozsáhlé dálkové ovládání databází umožňují rychlý a spolehlivý provoz.Režim učení k dispozici, můžete definovat ovladač a naučit tlačítka, pokud jste nemohli najít ovladač v naší databáze.

Štítky: broadlink mini rm4, ženy ruční taška s dopravou zdarma, broadlink rm4, alexa ventilátor, vzduch alexa, univerzální inteligentní ir dálkové ovladače, kondicionér portable, broadlink, google home smart reproduktor, broadlink rm4c
Rozměr 46x46x43mm
Infračervené Směru Více-směr
Infračervené Ovládání Rozmezí ≤8m(Typický)
Adaptér Typy Bez adaptéru v balení
Vstupní proud 750mA
Provozní Související Vlhkost ≤ 85%
Hmotnost 60
Podporované OS iOS 9.0/Android 4.0 nebo vyšší
Vstupní napětí 5V
Infračervené Frekvence 38khz
Původ KN(Původu)
Kanál 15
Certifikace ROHS
Režim komunikace Wi-Fi 802.11 b/g/n (2.4 Ghz)
Bezdrátová Komunikace Wifi
Číslo Modelu RM4C MINI
Použití Audio / Video Přehrávače
Balíček Ano
Provozní Teplota 0-50°C
Energie V Pohotovostním Režimu ≤0.69 W
Podpora APLIKACE Ano

Napsat recenzi

Související produkty