Výprodej

1 357.40 Kč

Čína továrna nabídky vysoký výkon silný, 60 ° kužel sedadla Gr.5 titanové slitiny lug šrouby M14*1.5*28

Přidat recenzi

Gr5 Titan

60 ° kužel sedadla tuner styl posezení, nadrozměrné tahat posezení pro nejlepší kontakt standardní klíč adaptér chrání kola při montáži

Vysoká pevnost více než 900Mpa

Lehký design je pouze 55% z oceli matice

Můžeme vyrábět Gr5 titan výstupek šroub s kresbou

4ks anti-theft lug šrouby+1ks klíč

Informace O Společnosti

Jsme jedním z hlavních výrobce titanové produkty v Číně. A vyrábíme titanové části závodní auto vyrobené z 6AI-4V titanu ,také Jsme schopni vyrábět díly jako požadavky zákazníka.Jsme vyvezli výrobky z titanu do Německa, Kanady, velké BRITÁNIE, USA, Japonsko, Austrálie atd..20 země nebo regionu více než 15 let.

Máme CNC stroje ,broušení, děrování, válcovaný závit stroj, argon, svářeč atd. zařízení a máme souřadnicový měřicí stroj ke kontrole produktu. Máme co do činění s výrobky z Titanu a jejich části, závodní auto, motocykl a kolo: head titanium trubice, titanové kování, titanové bradavky, titanu, banjo šroub, titanium nápravy, titanové jehly, titanové vřeteno, titanový píst, titanový pružiny, titanové náboje kola šroub, titanová matice, titan šroub kola závodní auto, Motocyklové díly, díly jízdních kol a titanu, spoušťové páky, litá kladka jiné produkty.

Kromě toho, jak je výroba titanové části a produkty, které jsme schopni přijmout a dát okamžitou pozornost, "non-standard" titanu produktů, stejně jako náš standard, když "rychlé dodání" je nutné.

Titan je hrdí na naši kvalitu, přesnost a flexibilitu. Kvalitní služby pro lepší podnikání je naším cílem.

Štítky: m14 polština, nádobí titanium, úkol světla, klepnutím titanové šrouby motocykl, titanové šrouby kol, tlačná pružina průměru 20mm, rozšíření jaře, m14 podložka polština, matici, tábor titan
Typ Položky Nuts & Šrouby
Značka Jntitanti
Rok 2019
Speciální Funkce silná, lehká váha, anti-rez
Položka Výška 8.5cm
Typ Materiálu Gr.5 Titan
Název Modelu M14*1.5*28
Externí Testování Certifikace ISO9001
Šířka Položky 13cm
Položka Délka 15cm
Hmotnost Položky 1kg

Napsat recenzi

Související produkty