Výprodej

3 383.05 Kč

NOVÉ Kovové ZELENÉ JEDEN HRANOL TRIBRACH NASTAVIT SYSTÉM PRO TOTÁLNÍ STANICE GEODETICKÉ

Přidat recenzi

NOVÁ ZELENÁ JEDNOHO HRANOLU A TRIBRACH S ADAPTÉREM NASTAVIT SYSTÉM PRO TOTÁLNÍ STANICE GEODETICKÉ

Popis

Vlastnosti: 100% Zbrusu Nový a Vysoce Kvalitní Black prism a Zelené tribrach s adaptérem systém nastavit Efektivní průměr:65 mm prism konstantní : 0 mm (při použití Švýcarského typu totální stanice. prism konstanta je 0 mm) Barva: Zelená Obsahuje:

Hranolu + Cílová + Držák

Tři -Čelist Tribrach

Adaptér w/ Optické Olovnice soft bag (pokud budete potřebovat těžké nést box, prosím, kontaktujte nás ) Příznivé ceny s nejlepší služby

Packageincludes : 1ks x Nové Černé jeden hranol se Zelenou tribrach adaptér nastavit systém

Platby přijímáme pouze.

Prosím provést platbu co nejdříve po nákupu (nejpozději do 7 dnů po ukončení aukce).

Pro více položek nákupu, vyplňte prosím checkout pouze poté, co jste vyhráli všechny položky.

Pro vaše pohodlí, přepravní slevy budou aplikovány automaticky na pokladně.

Dodací Podmínky 1. Budeme loď na vaši ADRESU do 48 hodin od obdržení platby vymazány.Nemáme loď o víkendu nebo o svátcích.

2. Položka(y) budou odeslány do kupujícího na ověřenou adresu.Předtím, než budete platit, prosím, ujistěte se, že vaše adresa v utkání addressyou bych nás k lodi.

3. Doprava vyžaduje přibližně 8 do 18 pracovních dnů,ale někdy jde do 25-30 dní pro vzdálené oblasti. To je, závisí na thefreight v různých zemích.

4. Poštovné a manipulační poplatek zahrnuje mailing, balení, skladové a distribuční náklady.

5. Jako kupující, je to vaše povinnost platit daň, když uděláte anorder ze zahraničí. Naše cena nezahrnuje daně, DPH, nebo otherhidden poplatky

6. Poznámka: Jsme loď položku do Místní , Nigérie, Itálie, Afriky a některé vzdálené ostrovní země.

Návrat Politiky 1. Jakýkoliv problém s položkou, nebo notsatisfied s touto položkou, prosím, kontaktujte nás do 3 dnů po youreceived položky. Náhrady k dispozici pouze do 14 dní, po 14 dnech,pouze opravit.

2. Nebudeme odpovědni za jakékoliv fyzické poškození nebo poškození je/ jsou výsledkem kupující zneužití. Kupující je zodpovědný zaplatit returnshipping poplatek.Pokud položka je vadný, může být vyměněn, simplyreturn to do 2 týdnů po příjezdu za plnou náhradu, méně všechny shippingand manipulační poplatky.Zboží by mělo být vráceno s veškerým příslušenstvím andoriginal balíčky. Jinak, žádná náhrada bude provedena. Pro allreturn produkty, zákazníky, kontaktujte nás pro vracející adresu.

3. Návrat expediční poplatek je odpovědnost kupujícího unlessthe návratu je výsledkem naší chybě.A všechny NON-prodávající mistakereturns pro náhrady podléhají 20% re-osazení poplatek. Kupující payshipping poplatky na vlastní náklady vrátit produkty pro výměnu orrefund. Budeme za poštovné náhradníků. Refundwill být provedena po obdržení vrácené položky.

Zpětná vazba 1. Pokud jste nespokojeni z jakéhokoli důvodu,prosím, nenechte se rychle opustit negativní/neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat těžké se ujistil, KAŽDÝ ZÁKAZNÍK 100% SPOKOJENI a vyřešit jakýkoli problém pro vás.

2. Pokud jste spokojeni s výrobkem, který jste obdrželi,prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu.

3. Naše první mise je, aby se ujistil jste spokojeni s každou z transakce. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné 1 nebo 2 hodnocení,negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít jakýkoliv spor. Když narazíte na anyproblem v transakci, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím MessageCenter, my vám odpovíme do 24 hodin v pracovní dny.

Pracovní Doba 1. Pracovní Doba: od pondělí do soboty, není zahrnují neděli nebo o státních svátcích.

2. Pokud máte nějaké problémy, jsme ochotni vám pomoci. Pleasecontact nás prostřednictvím e-mailu před nechat jakoukoli zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách, toreply vaše e-maily do 24 hodin v pracovní den.

Štítky: skleněný hranol, optický hranol, geodetické vybavení obchodu, stanice celkem, sokkia stanice celkem, totální stanice profesionální, 360 prism, mini impressora, hranol pro totální stanice, tribrach
MPN Neplatí
Značka LETER
Tolerance Úhlu 1
Rozměr Tolerance 1
Materiál K9
stav Nové
Model JEDEN HRANOL SE Zelenou tribrach a adaptér
Rovinnost 1
Číslo Modelu INZERÁTY
Tvar Nepravidelný Tvar
UPC Neplatí
kvalita povrchu 10/5

Napsat recenzi

Související produkty