Výprodej

252.27 Kč

271.27 Kč

Dobíjecí Elektronické Roh Bell Pro Xiaomi Mijia M365 MI Scooter Vodotěsný Hlasitý Objem Řídítka Elektrický Kroužek na Poplach

Přidat recenzi

Dobíjecí Elektronické Roh Bell Pro Xiaomi Mijia M365 MI Scooter Vodotěsný Hlasitý Objem Řídítka Elektrický Kroužek na Poplach - Tento hlasitý zvuk a mini velikost elektrické kolo roh může dosáhnout 120 db, který je dostatečně hlasitý, aby upozornění, že někdo, nebo dokonce i lidé ve vozidle na vaši přítomnost. Perfektní bezpečné cyklistické doplňky pro vás nebo vaše děti.

- Tento malý skútr roh je napájen dobíjecí baterií, který je šetrný k životnímu prostředí. To může zvonit více než 2000 krát s plné nabití.

- Odolná s plnou ochranu, krytí IP65 úroveň vodotěsný, anti-prach, rozbít-odolný. Plně uspokojí vaše outdoorové cyklistické potřeby.

- Východ nainstalovat a odstranit, snadno namontované a zajištěné pomocí elastických popruhů. Žádné další nástroje potřebné. Můžete si ji nainstalovat na nebo odstranit z vašeho kola řídítka do 20 sekund.

- Samostatný spínač design, ovládací spínač a kolo horn jsou od sebe odděleny. Ovládací spínač je možné nastavit hned vedle palcem, který může udržet vaše ruce stále na baru, když ji stisknete.

Parametry:

- Materiál: ABS a PC

- Decibel: 120dB

- Režimu nabíjení: USB dobíjecí

- Baterie: vestavěná lithium-ion baterie 280mAh

- USB doba nabíjení: 1,2 hodiny

- Kontinuální zvonění krát: 2000 časy zvonění

- Čas pro normální použití: 20 - 30 dní

- Pohotovostní doba: 180 dnů

- Vodotěsné: IP65 Chcete najít více

Štítky: 50 cent tričko, mi skútr, příslušenství m365, m365, mi pro skútr, alarm motor, alarm skútr, postel šroub, brzdový olej scooter, alarm bike
Funkce 1 Dobíjecí
Napětí 48V
Typ Řídítka Elektrický Kroužek Na Poplach
Použití Pro Xiaomi Mijia M365 Elektrický Skútr
Funkce 2 Vodotěsné
Číslo Modelu Pro Xiaomi Mijia M365 Elektrický Skútr
Značka Super Krok

Napsat recenzi

Související produkty