Výprodej

1 413.15 Kč

1 487.50 Kč

SC/UPC-LC/APC optické vlákno, OTDR spuštění kabel OTDR zkušební prodlužovací kabel jumper box OTDR mrtvé zóny eliminace kabel single mode

Přidat recenzi

OTDR Zkušební Prodlužovací Kabel OTDR Spuštění Kabel ★ používá Hlavně, aby se za mrtvé zóny OTDR test.Nemáme žádné jaderné syntézy společný uprostřed vláken.To je malé velikosti, lehké a snadno se přenáší. ★ single mode (9/125), multimode (62.5/125) ★ Délka 1KM ★ ztráta je méně než nebo se rovná 0,5 dBm / km ★Vynikající těsnící výkon, je vodotěsný a anti-znečištění

Štítky: samice sc fiber, baterie otdr anritsu, apc konektor, pronájem optických vláken, glenair optických vláken, UPC, launch x 431 crp123 obd2, otdr anritsu, fc pc, konektorů upc
Značka COMPTYCO
Velikost Package size is about 230*125*60(mm)
Číslo Modelu SC/UPC-LC/APC
Typ Konektoru Hybridní
Vlákno Typ Single Mode

Napsat recenzi

Související produkty