Výprodej

2 752.59 Kč

3 440.68 Kč

Pojivo Stroj na Knihy Sešívací Stroje Elektrické Rychlosti Sešívačka 2-50 Listů S Pedálem 100MM 220V Aktualizace Sešívání Stroj

Přidat recenzi

100MM 220V Aktualizace 106 Elektrické Auto Rychle rychlost Sešívačka Pojiva stroj 2-50 listů s pedál

Vlastnosti:

1, závazné tloušťka 2-50 listů (80 g);

2, jízda na koni, ploché nehty nastavitelná hloubka 100 MM;

3, může být použit pro jednu nebo sérii více souběžných použití;

4, další bezpečnostní nožní spínač.

5, dual tone libovolné rozpětí, jednou hrál dvě desítky sadu, jednu minutu a 60 pod.

6, šití / sedlo šití režimy Kabriolet

7. Power on / off vypínač s kontrolkou

8, sedlo šití nožní spínač pro spuštění, start-steh dotykový spínač

9, Tinker Bell Hustě vysokou svítivost, vysoce kvalitní, odolný

10, časopis může nést 210 sponek, bez časté výměny přibíjení

11, má sešívání tlak knoflík ovládání z lehké až těžké. 9 přibíjení platnost

12, v závislosti na úrovni podpory klapka nebo sedlové šití potřeb a nastavení úhlu, strany s táhlem regulace na straně

13 bezpečnostní kryt otevřený obvod ochrana

14, multi-stroj, připojení závazné

15, může být připoután několik hlav synchronně sponky, prostor, což výrazně zvyšuje účinnost

Poznámka: Pokud je vaše oblast je vzdálené oblasti, budete muset přidat samostatný poplatek.

Upozornění : pokud balík dorazil, aby své zvyky,prosím, platit daně, a vyzvednout balíček .Protože cena je zobrazena pouze obsahovat pouze zboží a přepravní náklady, nejsme zodpovědní za jakékoli cla nebo dovozní daň

Vezměte prosím na vědomí níže:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

3)A vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: mini sešívačka, bind, elektrické sešívání stroj, hřebík stroj foto, sponky stroj, papír, sešívačky, foto kabiny stroje, bullet journal kryt, pořadač, prsten, tepelný vázací stroj sk5000
Původ KN(Původu)
Moc Elektřina
Název produktu DL0034
Značka LZHZXY
Typ Další
Číslo Modelu 106

Napsat recenzi

Související produkty