Výprodej

2 687.64 Kč

2 986.27 Kč

Mute broušení rafinerie broušení arašídové máslo kaše, omáčka bruska Multifunkční komerční sezamová omáčka stroj 220v

Přidat recenzi

220v 2800 ot/min Multifunkční bruska Komerční sojové mléko mlýnek Domů rýže sirup stroj tofu šlehač Suché mokré dvojího užití

Parametry výrobku

Název: malé sezamová omáčka stroj

Produktové číslo:FL2898

Napětí: 220V

Výkon: 1.1 KW

Produkce: 15 kg / h

Počet otáček: 2800r/min

Broušení průměr kola: 100 mm

s anglický návod : ano

Poznámka:

Stroj mohou pouze brousit mastnou materiálů, jako jsou sezamová omáčka a arašídové máslo. To není možné brousit na rýžové mléko. Nelze prát, jinak to bude mít vliv na účinek omáčky; není třeba, aby přidat vodu, když rafinace, jen materiál může být vařené.

Vlastnosti produktu:

Ďábel je jemné a rychlé omáčky, vnitřní zbytkové omáčka je menší, snadno se čistí, vhodné pro domácnosti a komerční

Výhody produktu:

1. Všechny měď motor: malý rozběhový proud, velký točivý moment, silný výkon a dlouhou životnost.

2. Vysoká účinnost: unikátní double-chip spirála podavače, podávací rychlost je jednotná a rychle, broušení arašídy bez porušení, což výrazně zlepšuje rafinace rychlost.

3. Materiál zesílení: pomocí husté materiálu, odlévání, broušení, leštění, vynikající zpracování.

Stabilní práce: stroj má malé rozměry, nevibruje při spuštění, a je vybaven chladičem pro nepřetržitý dlouhodobý provoz.

Produkt displej

Poznámka: Pokud je vaše oblast je vzdálené oblasti, budete muset přidat samostatný poplatek.

Upozornění : pokud balík dorazil, aby své zvyky,prosím, platit daně, a vyzvednout balíček,

nejsme odpovědni za jakékoliv cla nebo dovozní daň

Vezměte prosím na vědomí níže:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

2)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

3)A vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: arašídové máslo machin, velký rýže frézování stroj, nostalgie arašídové máslo stroj, min arašídové máslo stroj, míč arašídové, rafinerie stroj, mrzutý, máslo arašídové, máslo jídlo, machin pro
Výkon (W) 1.1 KW
Příslušenství Další
Broušení průměr kola
Napětí (V) 220V
S anglický návod Ano
Otáčky vřetena 2800r/min
ČÍSLO VÝROBKU FL2898
Funkce malé sezamová omáčka stroj
Číslo Modelu 100
Značka LZHZXY
Certifikace Další
Výroba 15 kg / h

Napsat recenzi

Související produkty