Výprodej

540.45 Kč

675.57 Kč

6ks LiitoKala lii-70A 32700 lifepo4 buňky 7000mah 3,2 V LiFePO4 akumulátor s flat top na baterku 32700 baterie

Přidat recenzi

6ks LiitoKala Značky 32700 3.2 v 7000mAh 6500mah lifepo4 lithiová baterie li 7ah 6.5 ah mobilní déle 32650 pro diy balení 12,8 v 6ah elektrického nářadí + doprava Zdarma

Vyšší energetickou hustotu a nižší hmotnost . vynikající cyklus života, nízký vnitřní odpor, Univerzální model multi-použití, úsporu energie a životního prostředí Přátelský.

Kvalita výroby je trvanlivé a bezpečné. Je vhodný pro všechny druhy malých elektrická tříkolka baterie, rozprašovač, baterie, solární pouliční osvětlení, solární zahradní světla, fotovoltaické energie, skladování, silné světlo baterky, záložní napájení, atd.

Shenzhen XinShengLi Co., Ltd Baterie Specifikace

Model:

Lii-32700A

Typ Baterie:

Lifepo4

Nominální Kapacita:

7Ah , 6.5 Ah, vítejte vyzkoušet.

Jmenovité Napětí:

3.7 v

Rozměr Baterie:

32x70mm

Hmotnost Baterie:

O 145g

Vnitřní Odpor:

méně než 8 mohms

Cyklus života:

Více než 2000 krát, DOD 80%

Kombinace:

Lze 3s 4s 8s 10s 13s , atd

Vstupní Nabíjecí Napětí

3.65 v/článek

Vstupní Nabíjecí Proud

3A

Kontinuální Vybíjení Proud

30A

Maximální Proud Vybití

6C

Absolutorium cut-off Napětí

2.50 v/článek

Nabíjecí Teplota:

0~45Centigrade

Vybíjení teplota:

-20~60Centigrade

Skladovací teplota:

-20~45Centigrade

Široce Aplikace:

Elektrická vozidla, Elektrické jízdní Kolo, Tříkolka, koloběžka, golfový vozík, vozík, invalidní vozíky, Lékařské přístroje, Solární systém napájení,solární panel, skladování energie, elektrické nářadí, elektrické nářadí, nástroje, LED svítidla, RC hračky, střídače, domácí spotřebiče a vznikající oblasti zařízení, atd.

Kvalita výroby je trvanlivé a bezpečné. Je vhodný pro všechny druhy malých elektrická tříkolka baterie, rozprašovač, baterie, solární pouliční osvětlení, solární zahradní světla, fotovoltaické energie, skladování, silné světlo baterky, záložní napájení, atd.

90% energie z železo fosfátu baterie je soustředěna v malé oblasti 3-3.2 v a vybíjecí charakteristiky jsou velmi stabilní.

Napětí je stabilní, mnohem lepší než ternární polymer baterie a olověné akumulátory.

Lithium železo fosfát zcela řeší bezpečnostní riziko problému lithia cobaltate a lithium manganate. Lithium cobaltate a lithium manganate způsobí explozi pod silným nárazem, který představuje ohrožení spotřebitelů, bezpečnost života, zatímco lithium železo fosfát je přísně Bezpečnostní testy nemají explodovat i v těch nejhorších dopravních nehod.

Poznámka:

Ty zákazníky, kteří nákup této baterie, musí souhlasit s tím, že jste obeznámeni s bezpečné používání lithium baterie Znalosti. Pokud nevíte, bezpečnost použití, Výnosy z jakéhokoli důvodu kupující je odpovědný za zpáteční lodní náklady. Pokud nemůžete přijmout to. Prosím, neberte to na objednávku! Děkuji!!!

Poznámka:

Máme lithiové lifepo4 baterie, přijmout vlastní baterie, nemůžeme aktualizovat všechny položky. Pokud chcete nějaké jiné, prosím, vezměte to snadné, kontaktujte mě a řekni mi svůj požadavek (kapacita / napětí / velikost / vybíjecí proud ) , díky.

======================================================================

Před přijetím objednávky:

Prosím, přečtěte si pečlivě všechny popis před přijetím objednávky, baterie je vhodný pro DIY milenci se zkušenostmi, lidí, kteří nejsou obeznámeni s elektronickým, přejděte prosím do našeho obchodu koupit hotový výrobek.

Ty zákazníky, kteří nákup této baterie, musí souhlasit s tím, že jste obeznámeni s bezpečné používání lithium baterie znalosti.

Připomenutí:

DIY baterie se musí dostat do buňky vyváženou před montáží. Později, pokud se tam stane, nevím, jak smontované nebo nevyvážená sestava je nepřijímají náhradu. prosím, zvažte před přijetím objednávky, objednávku, znamená, že jste se dohodli. děkuji vám za vaši spolupráci!

DIY smontované baterie poznámka:

Odborníci budou zjištěny napětí/odpor/vzhled a další otázky před každou zásilku, můžeme jen zajistit, aby jednotný baterie je dobrá, při příjezdu si můžete vyzkoušet buněk během 2-3 dnů, poté, co to znamená baterie nemá problém, neposkytuje vrátit, ani vrácení peněz.

Pokud jste našli problémy, můžete nás kontaktovat pro vrácení nebo náhrady. Baterie může být pouze nepoužité (elektroda intaktní, žádné svařování, žádné opotřebení, vzhled dobrý) poskytovat vrátit. Jakýkoli návrat chování kupující musí být zodpovědný za přepravní poplatek.

V těchto situacích neposkytuje vrátit, ani vrácení peněz:

1: po shromáždění nebo shromáždění proces stane nějaký problém, jako je například rada pro ochranu připojen do nesprávného drátu spálil vést k poškození baterie, nabíječka selhání, montážní chyba nebo nevyvážené sestavy, atd.

2: Za způsobené škody , jako jsou baterie boule/ svařované, baterie bez ochrany, BMS způsobené nabíjení.

Tip: Tyto produkty jsou pouze baterie, bez ochrany palubě, budete muset koupit jeden zápas! Můžete zkontrolovat náš obchod a vyhledávání BMS.

Kurýrní a logistické

Kromě toho, protože baterie je zakázáno výrobek, mnoho kurýrní a logistické nejsou schopni poslat, příjezd bude skutečně pomalejší, počkejte, prosím, trpělivě po místo objednávky. Nemůže nám dát špatnou zpětnou vazbu z důvodu kurýrní společnosti, nebo proto, kurýrní služba pomalá nebo jiné faktory. Omlouváme se za případné nepříjemnosti.

======================================================================

O Nás

Jsme OEM factory, vítáme zákazníky z celého světa a diskutovat o obchodní spolupráci.

Štítky: základy lifepo4 280ah, lifepo4, páska lifepo4 32700, 32650 baterie, baterie lto, 32700 lifepo4, 32650 li ion, calb, lto mobilní 40ah, baterie lithium, titan
Číslo Modelu 3.2 V 32700 7000mah
Náhradní Baterie No
Baterie 6
Svazek Svazek 1
Sada Typ Baterie Pouze
Nominální Kapacita Další
Značka liitokala
Typ Další
Velikost Other

Napsat recenzi

Související produkty