Výprodej

239.53 Kč

342.27 Kč

Tvar listu Zpět Bederní Polštář Pohanka Polštář na Spaní Postel Těhotenství Polštáře Pasu Podporu Bederní Herniace Disku Protector HF

Přidat recenzi

tělo, td, th { font-family: Verdana, Geneva, sans-serif; font-size: 16px; color: #636363; } body { margin-left: 0px; margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; } a { color: #636363; text-decoration: none; } a:hover { text-decoration: none; color: #636363; } a:active { text-decoration: none; color: #636363; } em { color: #BD1A1D; font-style: normal; font-weight: 700; } List Tvar Zadní Pasu Polštář Pohanka Polštář na Spaní Postel Těhotenství Polštáře Pasu Podporu Bederní Herniace Disku Protector HF

Popis: Funkce :

1. Premium bavlna - Vnitřní materiál je lékařský stupeň bavlna, která může udržet svůj tvar pro pokračující podporu, nikdy jít plochý, žádné vyhazování, nabízí správnou rovnováhu podpory a pohodlí.

2. Super měkký kryt - obal je tak měkké, že se snadno dostanete do sladké sny. Vnější potah lze prát v pračce, takže je snadné čištění krytu, také odolný kryt poskytuje prodyšnost a odvod vlhkosti vlastnosti.

3. Ideální rozměr - Rozměr je 48*24*6.5 cm, umožňuje spánek v jakékoliv poloze, vhodný pro různé spaní držení těla a vyhnout se převrácení, různé tloušťky, plně podporuji zpět bez jakékoliv mezery, které vám pomohou snížit tlak v noci, zabránit namáhání bederní svaly, ulevit bederní tlak.

4. Multifunkční - Tento polštář nejen může chránit pasu, ale také mohou být umístěny v lýtku nebo pod kolenem, který poskytuje pohodlí, může být použit jako podpora kolena polštář, bederní opěrka polštář,nebo nohu distanční, vhodné i pro zadní spaní, pro bolesti spodní části zad lidé a těhotné ženy.

5. Ergonomicky design - Ergonomicky tvarovaná bederní opěrka polštář pohodlně vejde mezi pás a poskytuje maximální podporu v noci, která dává hip, ischias a bolesti zad reliéf, udržuje vaše nohy, kyčle a páteř ve velké vyrovnání, když spí.

Popis :

Polštář jádro materiál: Perla, bavlna + pohanka shell

Polštář výška: 10.1-15cm

Velikost: 48*24*6.5 cm

Praní: Lze prát přímo, podpora ruční mytí, praní v pračce

Balíček Zahrnuje: 1 X Pás Polštář

Štítky: výšivky polštář, Pohanka, zarovnat polštář, polštář šedý, polštář shell, head chránič polštář, polštář sob, podlahové polštáře, vz, pšenice polštáře
Tvar Další
Stupeň Třída
Vzor Typu Solidní
Materiál Další
Tkanina Počítat Další
Číslo Modelu Bederní podložka
Náplň Pohanka
Hmotnost 0-0.5 kg
Použití Tělo
Část Další
Funkce Terapie
Počet Podprocesů Další

Napsat recenzi

Související produkty