Výprodej

172.91 Kč

187.95 Kč

HSABAT 3600mAh Baterie Pro UleFone Paris / UleFone Paris X

Přidat recenzi

Profesionální Testování

HSABAT každá buňka má přísné kontroly kvality před tím, než jdou ven,žádný paměťový efekt,72 hodin stárnutí test,vysoká teplota statické,a aktivovat vnitřní buňka, chemický prvek,stabilitu, nabíjení a vybíjení,s cílem zajistit, aby kvalita výrobku je dobrá,takže si nemusíte kupovat zpět do aktivace,nabíjení může být použit okamžitě,100% Nový 0 cyklus

Kapacita: 3600mAh

Pro UleFone Paris / UleFone Paris X

Každý zákazník má šanci získat pěkný dárek zdarma

Doprava

1.Budeme posílat zboží do 2 pracovních dnů po úplném zaplacení byla potvrzena. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.

2. Prosím, ujistěte se, že jste dokončili všechny detaily, jako je kontaktní osoba plně jméno, správnou adresu, psč a telefonní číslo při vyplňování svého kupce informace.

3. Sledování informace budou zobrazeny 3 až 10 dnů poté, co prodávající odeslání zboží, můžete sledovat zásilku na tomto webu: www.17track.net/en, pošleme veškeré zboží s on-line sledovací číslo.

4. Někdy kvůli počasí nebo z důvodu vyšší moci faktory dopravy je pomalý, doba dodání prodlouží

Návrat a Záruka

1. Všechny výrobky jsou kontrolovány před odesláním, takže pokud nejste spokojeni s nákupem, si můžete vyměňovat položky v jednom týdnu a musíte nás kontaktovat do 24 hodin po obdržení vaší objednávky.

2. Poštovné a manipulační poplatek je nevratný, a kupující by měl být odpovědný za všechny poplatky vrácení a reshipping.

3. Všechny vrátit zboží musí být v původním podmínkám, včetně krabice a příslušenství. Muži z vady nejsou zaručené, jako jsou rozbité, poškrábaný a tak dále.

4. Pro všechny položky, prosím, poslat EMS nebo místní post se zaregistrovat mail, když se vrátíte.

5. Pokud kupující obdržíte poškozené položky, prosím, řekněte nám, do 48 hodin poskytnout spolehlivé důkazy, jako jsou fotografie, videa, budeme řešit to co nejdříve.

Zpětná vazba

1. Vaše brzké potvrzení bude vysoce ocenil.

2. Vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro naše podnikání je vývoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. To jen trvat 1 minutu, je to 1 minutu má velmi zásadní význam pro nás.

3. Prosím, kontaktujte nás před spory nebo zanechání žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu. Budeme pracovat s vámi vyřešit všechny problémy. Děkuji vám za pochopení!

Štítky: ulefone paris kabel, ulefone paris kovové, ulefone paris těžké, sklo ulefone paris, ulefone paris flash, kryty ulefone paris, ulefone paris okna, ulefone paris sluchátko, náhradní díly ulefone paris, pouzdro ulefone paris
Certifikace Kvality ce
Originální nebo Ne Kompatibilní
Značka HSABAT
Kapacita baterie(mAh) 3501mAh-5000mAh
Číslo Modelu Pro UleFone Paris / UleFone Paris X

Napsat recenzi

Související produkty