Výprodej

116.94 Kč

167.06 Kč

HUAYI Fotografie, Pozadí Dítě Fotografie, Pozadí Photo Booth Rekvizity olejomalba Zdi US165

Přidat recenzi

O HUAYI HUAYI je profesionální fotografické pozadí výrobce,Máme vlastní fotografické studio a náš profesionální tým. Pozadí je primárně zaměřena na novorozence,děti, dospělé,svátky,narozeniny,svatby,atd. Naši konstruktéři mohou navrhovat různé prostředí podle potřeb každého zákazníka. Pokud potřebujete vlastní pozadí, prosím, neváhejte nás kontaktovat.

2 druhy materiálů

Econ Vinyl (Výchozí )

Econ vinyl je nejvícepopulární materiál v www.dends.cz,To je nákladově efektivní,dobré barevné provedení,jasný vzor,úsek odpor.

Ale není v pračce,držet to pryč od vody a ohně.

Materiál 2:Bavlna, Polyester

V porovnání s art tkaniny pozadí, bavlna a polyester v pračce, odolné bezešvé,reuseable ,skládací,není reflexní.

V případě, že pozadí je špinavý,můžete hodit je do pračky.Silné,odolné,světlé barvy. Je to lepší volba pro fotografy.To lze složit pro snadné přenášení.

Dalších kusů nábytku nemůže děl ní účtovat služby,prosím, kontaktujte nás 1.Přidat horní/spodní kapsy nebo díry . 2.Roll odeslat kulis metrem. 3.Speciální velikost přizpůsobit. 4.Vytisknout svůj vlastní vzor,pokud jen to má dobré rozlišení. 5. Přidat dopisy na pozadí pro narozeniny, večírek, oslava.

Štítky: pozadí fotografie, dekor pro věnec, fotografické pozadí kulis, Pozadí, přenosný fotografie kulis, kamenná sůl, Pozadí, kreativní fotografování kulis, široký fotografování kulis, pozadí foto
Styl Děti
Materiál 2 druhy,Econ Vinyl& Vodotěsný Polyester
Typ Sprej Maloval
Polyester Bez vrásek,vodotěsné,světlé barvy,ale ne přímo snadno.
Značka HUAYI
Číslo Modelu US165
Balíček Ano
Původ KN(Původu)
Econ Vinyl(umění tkaniny) složit záhyby,není vodotěsný,ne proti slunci,ale levné.

Napsat recenzi

Související produkty