Výprodej

163.93 Kč

172.49 Kč

Čtyři Vyberte si Jeden Čtyři Channel Audio I2S Vyrovnávací paměti Rozšíření I2S IIS Přepínač Modul Pro hi-fi Zesilovač, DAC

Přidat recenzi

Tento modul nabízí až čtyři I2S signálu vstupy, z nichž jeden je vybrán pro přenos na zadní DAC dekodér a další zařízení! (Můžete vybrat pouze jeden ze čtyř způsobů, jak používat, ne čtyři syntetizovat). . .

Podrobný úvod:

Na palubě V-V-B, V-C V-D konektor je čtyř-pásmový vstupní signál. Z rozhraní je výstup. Ale rozhraní externí tlačítko, spínač, signál použít. SÍLU (nebo + G) rozhraní dodávky energie rozhraní s DC napětím 5V.

Vstupní a výstupní rozhraní jsou definovány následovně: vstupní a výstupní rozhraní mají stejnou definici, ale jiný signál směrech. V-V-B, V-C V-D směr je vstup, a směr je na výstupu!

Je třeba poznamenat, že, když jeden z vedeních signálu, jako jsou D1 je použit jako DATA, datové linky, pak všechny vstupní a výstupní rozhraní D1 musí být použity jako ÚDAJE; D2-D8 je stejný důvod.

Připojit na +5V G napájecí konektor GND. Špatné výsledky v poškození desky je na vaše vlastní riziko!

Když Ale rozhraní je připojen na tlačítko, dva řádky na tlačítko by měl být připojen k Ale rozhraní. Prosím, nepoužívejte vést z jiných míst. Dvě linky, které spojují tlačítko nelze připojit jakékoliv jiné místo. Jinak, nějaký problém nastane.

Na desce A B C D V 5 single-charakter rozhraní pro LED displej použití! Způsob připojení, jak je uvedeno níže:

Štítky: bluetooth nobsound, sluchátka kabelové vedení zařízení amplifi, černá poleva, audio přepínač, audio dac, audio streamer, audio switcher, ustars i2s, pozadí pro narozeniny, večírek, ak4493 dac topping
Balíček No
Programy 2 (2.0)
Maximální Výkon Na Jeden Kanál NE MOC
Číslo Modelu Čtyři Channel Audio I2S Vyrovnávací paměti Rozšíření
Značka Olivový List

Napsat recenzi

Související produkty