Výprodej

225.54 Kč

563.63 Kč

Anti-UV Plně Automatický Deštník, Déšť Ženy Muži 3 Skládací Lehký a Odolný 8K Silný Slunečníky Děti Deštivé Sunny Velkoobchodní Ceny

Přidat recenzi

Prosím, double zkontrolujte, zda váš nákup.Máme dva druhy, jeden je automatický deštník a druhý je non-automatický deštník.cena není stejná, Prosím, klikněte na koupit podle vašich potřeb.

Materiál:Pongee

Barva :Zobrazit v obraze

Balení:1 * Převrácený deštník

Nejlepší Dropshipping Služby

Inside out design dodává pěkný twist na náš klasický deštník otočením dovnitř-ven, když jej nepoužíváte.Tímto způsobem, suché vnitřní straně deštníku přichází zvenčí, drží na mokré straně pryč, aby vás v suchu, když se to v před deštěm.Snadné a bezpečné použití S jednoduchým kliknutím a tlačit, můžete otevřít a zavřít deštník v uzavřených prostorách, při vstupu nebo odchodu z budovy nebo auto a to je méně trapné a bezpečnější otevřít a zavřít, když v davu, protože nebezpečí se hrabat v očích lidí byl odstraněn design.Vlastní stát a odkapávací zdarma může stát na jeho vlastní, ideální pro, když máte kam rekvizita deštník proti.To bude také udržovat mokré části deštník uvnitř, jakmile jste zavřeli to, tak to nechápu, kapala, když dáte ji pryč po příchodu interiéru.Trvale odolný proti větru rovnou deštník snadno plátky přes všechny větry.Vzhledem k jeho aerodynamický design, deštník vždy najde nejpohodlnější pozici ve větru, což je mimořádně příjemné k použití, a to i v silné vichřice.Pokud vrchlíku vyletí, to může být opraveny na stisk tlačítka.Inside out design 2018 Nový Plně Automatický Deštník, Déšť Ženy Muži 3Folding Lehký a Odolný 8K Silný Slunečníky Děti Deštivé Sunny Velkoobchodní Cena U0807 >> Poštovné A balné

1. Doba zpracování: 3-5 dnů pro všechny objednávky.

2. Speciální Požadavky: uveďte vaše speciální požadavky (barva, balení, atd.) v Části Poznámky při check-out.

3. Způsob dopravy: Většina objednávky(méně než 2 kg) jsou dodávány www.dends.cz standardní doprava / Netherland Post / Swiss Post

Za $5 zakázek jsou dodávány Prodávající Způsob Dopravy.

Jiné požadavky na přepravní cesty, prosím, kontaktujte nás.

4. Doba dodání: Obvykle 15-60 dní, aby se pořadí, s výjimkou Brazílie.Někdy tranzitní čas může být dlouhý a lišit,zejména během prázdninové sezóny.

Prosím, kontaktujte nás, pokud budete potřebovat pomoc, pro sledování.

5. Dovozních Cel: Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu.

>> Návrat A Vrácení Peněz

Návrat Politiky: přijímáme www.dends.cz návratové politiky; Kupující platí zpáteční lodní dopravy.

Náhrady Podmínky: poskytujeme spolehlivé služby politiku.

• Pokud obdržíte zboží rozbité.Kontaktujte nás pro Plné vrácení peněz nebo výměnu.

• Pokud jste neobdrželi zboží v uvedené dodací lhůtě.Kontaktujte nás pro Plné vrácení peněz nebo výměnu.

• Pokud obdržíte zboží s kvalitou problém, kontaktujte nás na půl nebo celou částku náhrady.

• Žádné disatified s produktem, prosím, kontaktujte nás první místo, jak otevřít spor nebo opustit negativní zpětnou vazbu.

>> Zpětnou vazbu

Pokud jste spokojeni s bodem, když je v dobrém stavu, jsme upřímně zveme vás na dovolené nám všem 5-hvězdičkový pozitivní zpětnou vazbu.

Pokud jste disatisfied s produkt nebo službu, prosím, kontaktujte nás první, budeme dodávat nejlepší řešení a pracovat tvrději, aby vám více vynikající služby.

>>Prodat - Jsme Loď Na Vás !

1> Můžeme Poskytnout Snímky pro Vás, Pokud Budete Potřebovat.

a.Zde si můžete stáhnout obrázky z našeho obchodu despription prázdné přímo

b.Můžete si také stáhnout obrázky z našeho oficiálního obchodu přímo

c.Můžete kopírovat a stahovat obrázky z google driver, a cena může být odkazoval se na naše webové stránky a obchody s SKU( SKU=Číslo Modelu).

2> Jak do Seznamu Drop Shipping Položek do Vašeho Obchodu nebo webové Stránky?

a.Můžete použít Oberlo/Shopified APLIKACE, nebo zkopírovat a stáhnout naše fotky buď z našich webových stránkách nebo v obchodech, a seznam je na vaše vlastní webové stránky, viz cena, kterou jsme nabídli.máme více než 15 obchodů na www.dends.cz.

b.Jsme také poskytují pokles lodní dopravy, služby pro vlastní položky.Pošlete nám fotografie a my vyrobíme a jméno SKU pro vlastní položky, pak my vám také seznam je na promotionjewelry.com s stejné SKU, můžete poslat objednat detail na nás.

3> Jak Spustit Vlastní Položky pro Pokles Lodní dopravy?

a.Krok 1 Přiložte Fotky na Nás

b.Step2 Jsme Název SKU jsem pro

c.Krok 3 Začít Drop Loď této Položky

ol guarda chuva parapluie paraguas deštník, déšť womenuble Vrstva Obrácený Deštník Samostatně Stojící, Hands Free, C-Úchyt Dvojité Vrstvy Obrácený Deštník Kreativní Třídy Reverzní Deštník Rovnou Vodotěsné naruby Kompaktní Cestovní Deštník pro Cestování Autem, Větruodolný Reverzní Skládací Dvojitá Vrstva Obrácený Deštník Vlastní Stát Uvnitř Ochrana proti Dešti C-Hák Ruce Pro Auto Silné Dvojité Vrstvy Obrácený Deštník Samostatně Stojící, Hands Free, C-Úchyt Dvojité Vrstvy Obrácený Deštník Kreativní Třídy Reverzní Deštník Rovnou Vodotěsné naruby Kompaktní Cestovní Deštník pro Ca

Štítky: malfoy, auta pro deštník, jasné, transparentní deštník, kouzlo deštník, umbrela pro ženy, parachase skládací deštník, roztomilý slunce deštník, pláž slunečník, průhledné deštníky, Kryt dešti
vzor Tři-skládací Deštník
Číslo Modelu U0807
Velikost One Size
Produkt deštník
Ovládání Plně-automatické
Materiál 190T Nylon Tkanina
Typ Deštníky
Věkové Skupiny Dospělí
Funkce Skládací
Panel Materiál Režné

Napsat recenzi

Související produkty