Výprodej

252.48 Kč

360.65 Kč

Nové Originální 3340mAh BV-T4D Baterie Pro Nokia Microsoft Lumia 950 XL CityMan 940 XL RM-1118 RM-1116 RM-1085 Telefon

Přidat recenzi

100% Testováno / skladem Všechny zásilky s sledovací číslo, Prosím, kontaktujte pro velkoobchodní ceny, příznivé ceny budou nabízeny na hromadné objednávky, Velmi dobrá kvalita a velké množství na skladě nyní.

Prosím, přečtěte si následující pečlivě před nákupem. ( Když si koupíte, že jste přijali tyto podmínky. )

1. Když obdržíte balíček, prosím, otevřete balíček okamžitě.Prosím, použijte mobilní telefon nebo fotoaparát pro záznam kompletní video.Pokud zjistíte, že je výrobek poškozený,počet produktů, které není správné,Nebo model neodpovídá produktu.Prosím, kontaktujte naši zaměstnanci společnosti okamžitě,Budeme vám dát uspokojivou odpověď co nejdříve.(Pokud nechcete nahrávat celé video,nám Řekl, že výrobek je rozbité, počet výrobků není v pořádku, že model neodpovídá.Jsme se to přiznat.Máme důvod se domnívat, že kupující sám není správně nainstalován, aby způsobit poškození, Falešná zpráva o množství výrobku.Doufám, že můžete pochopit.) Záznam videa je To velmi, velmi důležité !!!

4. Prosím, pečlivě pozorovat obrázky produktu a produktové modely,Protože mnoho produkt, modely jsou si velmi podobné.Když si nejste jisti, že váš model telefonu, prosím, kontaktujte zákaznický servis.Pokud kupující sám koupil špatný výrobek,Budeme nenese žádnou odpovědnost.

5. Vzhledem k odlišné výrobní šarže, může být jemné rozdíly mezi výrobky a fotografie,To nemá vliv na kvalitu výrobku.

6. Pokud máte jakýkoliv problém, prosím neváhejte nás kontaktovat. Budeme řešit to pro vás dobře. Don t open sporu náhodně.

Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím - Prosím, vyplňte přijímač je plný název v pořadí, v důsledku nové politiky ruské zvyky, jinak vás pravděpodobně vyhrál ' t získat balíček konečně . Nejsme zodpovědní za nondelivery způsobené tím, že klient don ' t poskytnout dostatek informací při vytváření objednávky.

Štítky: bar, telefon, lumia 550, baterie indie, offi 2019, 8110 telefon, Blackberry 8520, nokia baterie 950, microsoft offi, pás lumia 950 xl, baterie pro lumia 950 xl, telefon lumia 950 xl
Původ KN(Původu)
Certifikace Kvality nemko
Montáž Batterij/Backup/Bateria/Batterie
Originální nebo Ne Originální
Typ Vestavěná Li-Polymer baterie
Číslo Modelu Pro Nokia Microsoft Lumia 950 XL CityMan 940 XL RM-1118 RM-1116
Vlastnosti Li-ion Polymer Vyměnitelné baterie
Kapacita baterie(mAh) 2801mAh-3500mAh
Typ Baterie Dobíjecí Lithium-Iontová Baterie
Typ Telefonu Pro Smartphone/Chytrý Mobilní telefon
Kompatibilní Značka Nokia
Značka Wisecoco

Napsat recenzi

Související produkty