Výprodej

96.06 Kč

147.64 Kč

Magnetické 3D Řasy Falešné Řasy Řasy Magnetické Oční linky Vodotěsný Tekuté Pinzety Nastavit Trvalé Ručně Řasy Make-up Nástroje

Přidat recenzi

MAGNETICKÉ ŘASY A OČNÍ linky: Magnetické řasy jsou stále více a více populární nyní. Víme, že téměř každý, kdo chce silnější, delší, nádherné řasy. No, jsme zahájili velmi jednoduché magnetické oční linky a řasy kit, který vám pomůže dosáhnout jen, že. Magnetické řasy přijít s 5 silných magnetů, každý, zatímco naše magnetické oční linky s ultra-jemné magnetické částice v jeho složení, takže řasy lze snadno připojit a zůstat na.

PŘIROZENÝ VZHLED ŘAS: Hledáte magnetické oční linky a řasy kit, který vám přirozený vzhled, který není vždy snadné najít. Naše Magnetické oční linky a řasy kit vám, že přirozený vzhled jste chtěli a pro všechny-den s naší vysoce pevnostní malé magnety.

OPAKOVANĚ použitelné: nabízíme 3 páry opakovaně magnetické řasy tak, že je můžete použít nejen jednou, ale znovu a znovu spolu s magnetickým oční linky. Mají magnetické řasa zkušenosti déle, nezapomeňte uložit naše magnetické opakovaně použitelné řasy v případě, kdy není v provozu.

ŽÁDNÉ LEPIDLO: Žádné lepidlo je potřeba, takže tam je žádný nepořádek, a proto žádný stres. S žádné lepidlo potřebné, minimalizujete možnost podráždění kůže a poškození vašich přírodních řas. Chceme si jen dát své zaměření na to mít nádherné řasy ve velmi pohodlným způsobem.

SNADNÝ-K-POUŽITÍ: To může být kladen na s na ruce - Žádné speciální dovednosti nebo make-up umělec potřeboval. Oční linky systém nemohl být jednodušší použít. Oční linky se aplikuje stejně jako jakékoli oční linky. Po nanesení oční linky, stačí držet řasy až na oční linky a je hladce. Specifikace: Styl: 011, 012, 013, 014, 015, 016, 017, 018, 019, 020, M11, M13, M16. Materiál: Chemická vlákna. Hmotnost: 50 g. Balíček obsahuje: 1 x Magnetická Oční linky. Poznámky: Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii.

Štítky: přírodní eyliner, zúžený umělé řasy, 3d make-up paleta, panenka falešné řasy, yo, profesionální yoyo, izaya, eyeline kapaliny, hodně magnetické kapaliny, Řasy Pinzeta
Příležitosti Narozeninová Párty
Původ KN(Původu)
Materiál Kovové
vzor NIC
Číslo Modelu Magnetické Oční Linky

Napsat recenzi

Související produkty