Výprodej

259.37 Kč

288.19 Kč

VOKET Oceli Rtuti Gage UNC Standardní Závit Plug Měřidlo Vysoce Kvalitní velkoobchodní

Přidat recenzi

VOKET Oceli Rtuti Gage UNC Standardní Závit Plug Měřidlo Vysoce Kvalitní velkoobchodní

Vlastnosti:

Materiál: měřicí hlava přijímá GR15 ložiskové oceli a má přísné tepelné zpracování tvrdost 58-65HRC. Je vytvořena integrálně a má vysokou prokalitelností. Šestihranný dřík je vyroben z nejlépe pevné oceli, se závitem konstrukce, pohodlné odkaz, a povrch je matný a protiskluzový. Přesnost: 6H/6G 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Závit plug měřidlo je nástroj pro měření správnosti vnitřní závit velikost. Závit plug měřidlo pod 100 mm je kuželovou stopkou závit plug měřidlo. Závit plug měřidlo 100 mm výše je dvojitý závit plug měřidlo. Snadné provozovat a udržovat, supercor výkon.

Specifikace:

Materiál: Ložiskové oceli

Hmotnost: 14~221g/0.5~7.8 oz

Kontrola a měření procesu

1. Za prvé, čisté listy a nečistoty musí být vyčištěny před závit plug měřidla a měřené vlákno jsou pozitivní, pak palcem a ukazováčkem otáčet prstence měřidla, tak, že závit ve volném stavu může být určena podle plné délky závitu, jinak to nebude být schopni určit.

2. Po použití příslušné kontroly a metrologické instituce inspekce a metrologie kvalifikaci, pak šroub plug měřidla a měřené vlákno pár poté, použijte prst palec a ukazováček otáčení prstence měřidla, závit délka do 2 hřiště na kvalifikaci, jinak bude považována za nevyhovující produkt.

Seznam Balíčků:

1* Závit Plug Měřidlo

Poznámka:

1. Před použitím: Závit plug měřidlo by měly být kontrolovány a kvalifikované příslušné kontroly a metrologické instituce před uvedením do výroby stránky používat.

2. Použití: by měly věnovat pozornost k testu závit třída tolerance a odchylka kód a závit plug měřidlo značka třída tolerance, odchylky, kód je stejný.

3. Po závit plug měřidlo je hotové, čisté a opatření součást přílohy by měly být vyčištěny a uloženy v uvedeném množství krabici. Místo výroby by měl být umístěn v poloze plavidla pevnou pozici a světlo jemně, tak, aby se zabránilo narážet a poškodit měřící povrch. Je přísně zakázáno, aby platnost závity na závity jako řezné nástroje, aby se zabránilo předčasnému opotřebení a cs-jistě přesnost měření nástrojů.

Balení A Doprava:

VOKET nabízí různé způsoby dopravy, jak je uvedeno níže, stejně jako bezplatné pozemní dopravy na mnoha našich výrobků. Všechny položky, které se kvalifikovat pro dopravu zdarma bude označeno na produktové stránce výpisu. Přepravní časy jsou založeny na pracovních dnů (pondělí až pátek), s výjimkou Svátků a víkendů. V závislosti na své objednávky, může dorazit v několika balíčků.

VRÁCENÍ A VÝMĚNA POLITIKY

Na VOKET , jsme tvrdě pracovat, aby zajistily pozitivní zážitek z nakupování s námi. Pokud z nějakého důvodu nejste zcela spokojeni se svým nákupem, můžete vrátit své výrobky do 60 dnů, pokud jsou nové, nepoškozené a nezměněné. Nemůžeme zaručit, že bude váš předmět být přijata pro vrácení peněz nebo výměnu, pokud nesplňují tyto požadavky. Návrat žádosti mimo 60 dnů vyžadují zvláštní povolení. Všechny výnosy předložena pro vrácení peněz bude podléhat balné a poštovné.

Zpětná vazba: Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Takže, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Jakmile jste obdrželi vaše položky, prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás, protože to bude informuje nás, že jste obdrželi vaše položky. Jsme také bude reagovat tím, že vám pozitivní zpětnou vazbu, že ve stejný den. Pokud jste spokojeni s našimi produkty. prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu. Uděláme, co bude v našich silách vyřešit jakékoli problémy.

NÁHRADNÍCI

Pro nějaké problémy s produktem, prosím, kontaktujte náš tým Technické Podpory pro pomoc při odstraňování problémů.

Prosím, buďte připraveni s následující informace:

Číslo objednávky

Doklad o koupi

Video nebo fotografii, poškozený/vadný výrobek

Poštovní adresa

Kontaktní telefonní číslo

Štítky: sony xperia xa1 reproduktor, kužel svařování měřidlo gage, hloubkové pravítko, kuželové měřidlo klín, digitální gage, most cam gage, míč gauge set, most měřidlo, swg wire gauge, zrekonstruovaný smartphone sony telefony
Doprava Zdarma Ano
DIY Dodávky Obrábění kovů
Závit Směr Jo
Doba Dodání 15-60days
Kvalitní Nejlepší Kvalita++++++
Značka VOKET
Přesnost 6H/6G
Název produktu závit plug měřidlo
Typ Další

Napsat recenzi

Související produkty