Výprodej

171.45 Kč

252.06 Kč

Intelektuální Stolní Hra Ball Dobrodružství Puzzle Dítě Dospělý Vzdělávací Hračky Vodní Park Zábavy a Bludiště Hračka pro Děti Dárky

Přidat recenzi

[relateproductdetail/]

Vlastnosti:

Osm klíčové body, napínavé a vzrušující.

Stimulovat mozek potenciál a trpělivost.

Pravidlo: Becky (Malé Ocelové kuličky) nemůže spadnout během hry. Když Becky falls, prosím, spusťte hru z výchozího bodu a ne stopky se vynulují.

Hlavní body z hraní:

1. To trvá asi 35 sekund, časovač na dokončení. To bude obtížné na první. To trvá asi jeden měsíc na praxi k dosažení této úrovně.

2. Hra se skládá z 8 úrovní, tak, že každá úroveň může být praktikována samostatně, a pak připojen k zpochybnění celého procesu.

3. Design u každého orgánu je velmi chytrý. Například, třetí varhany využívá principu Dospělé Hračky Klip válcování míč, a sedmý orgán využívá mechanického principu. Každá úroveň je kompaktní, vzrušující a zábavné.

4. Prosím, ne pochyb o tom, že funkce všech orgánů může být realizován normálně. Pokud nemůžete dokončit v krátkém čase, měli byste cvičit dvakrát a věřit v sebe sama a vám podaří!

Jiné způsoby, jak hrát:

1. Rodič-dítě hrát: integrací do příběhu, vyprávění příběhu o Becky dobrodružství, nakonec lámání přes obtíže, vítězná, inspirující dítě, jak překonat obtíže, ale také nechat dítě sestavit své vlastní příběhy, zkušenosti.

2. Multi-player hry: multi-player, time-trial hra, můžete nastavit pravidla, podle sebe, mnoho dětí, výměnu zkušeností prostřednictvím hry, a zlepšit společně.

Celkový pocit: design je plný novinek, zábavy, brainstorming, cvičení trpělivost, interakce rodič-dítě, multi-player soutěže a další aplikace!

Specifikace:

Materiál: ABS plasty šetrné k životnímu prostředí

Velikost: 31.5*25.5*17cm/12.4*10.4*6.7"

Doporučené věk: Více než 5 let

Složení: 1 X herní základní deska, 1 X měřič, 1 X plastový kruh, 2 X Ocelové Kuličky

Poznámky:

1. Prosím, dovolte 1-3cm měření odchylka vzhledem k ruční měření.

2. Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii. Děkuji!!!

1 Sada X Hračka

> Drop Shipping Služby.

1.Nemáme žádné omezené zásoby plnit objednávky na denní bázi. 2.Pro USA/CA /RU přepravní rychlost je velmi rychlý. 3.Prioritní doručení,rychlé dodání do 48 hodin. 4.Žádné faktury nebo receip nebo propagační materiály v ceně.

5.Podpora CSV/EXCEL ( větší objednávky) dropshipping.

[relateproductdetail/]

Štítky: montessori, zbytečné, barra led bicolor, rainbow míč fotbal, gear hračky dítě, hra trackball, educ hračka, míč písek, dětské boty, asijské penis
Varování /
Původ KN(Původu)
Téma Hudba
Baby Hračky vzdělávací hračky
Věkové Rozmezí 5-7 Let
hračky pro děti děti hračky
Hračky Do Vany Vodní hračky
Číslo Modelu /
Certifikace Čína certifikované (3C)

Napsat recenzi

Související produkty