Výprodej

771.84 Kč

977.12 Kč

Muži Ženy Dobíjecí Elektrické Teplé Vyhřívané Rukavice, Napájené z Akumulátoru Tepla Rukavice Zimní Sportovní Vyhřívané Rukavice pro Lezení Lyžování

Přidat recenzi

Body:

1、Vynikající Pracovní Doba: vyhřívané rukavice jsou vybaveny pár 7.4 V 2800MAH nabíjecí baterie, které umožňují rukavice do práce o 6,5 hodiny na nejnižší nastavení. Bezpečný a efektivní lithiová baterie zajišťuje dlouhodobý a stabilní provoz topného systému rukavic, a tím udržet vaše ruce v teple v chladném zimním období.

2、Výkonné Funkce: elektrický rukavice jsou upgradovány na funkce daleko-infračervené vlákno topného tělesa, pokrývající hřbet ruky a všechny prsty, což může stimulovat krevní oběh v rukou a dát vám teplo, když zima udeří.

3、Více Nastavení: rukavice jsou vybaveny 3 topení nastavení, můžete nastavit 3 topení nastavení k dosažení vhodné teploty (131oF / 55oC při vysoké teplotě, 113oF / 45oC při střední teplotě, 104oF / 40oC při nízké teplotě). Co musíte udělat, je stisknout tlačítko napájení dosáhnout jakékoliv úrovně teplotu se vám líbí.

4、Vynikající Řemeslné: rukavice jsou vybaveny vestavěným-v měkké flanelové a izolační bavlny. Index prsty vystupoval dotykové senzory mohou také rukavice použitelné na jakémkoli inteligentní zařízení.

5、Široké Použití: rukavice oblast ideální pro outdoorové aktivity jako je lyžování, pěší turistika, rybaření, cyklistika a podobně, čímž se zajistí, že tyto vyhřívané rukavice vám může poskytnout teplo a pohodlí.

Vynikající Pracovní Doba: vyhřívané rukavice jsou vybaveny pár 7.4 V 2800MAH nabíjecí baterie, které umožňují rukavice do práce o 6,5 hodiny na nejnižší nastavení. Bezpečný a efektivní lithiová baterie zajišťuje dlouhodobý a stabilní provoz topného systému rukavic, a tím udržet vaše ruce v teple v chladném zimním období.

Výkonné Funkce: elektrický rukavice jsou upgradovány na funkce daleko-infračervené vlákno topného tělesa, pokrývající hřbet ruky a všechny prsty, což může stimulovat krevní oběh v rukou a dát vám teplo, když zima udeří.

Více Nastavení: rukavice jsou vybaveny 3 topení nastavení, můžete nastavit 3 topení nastavení k dosažení vhodné teploty (131oF / 55oC při vysoké teplotě, 113oF / 45oC při střední teplotě, 104oF / 40oC při nízké teplotě). Co musíte udělat, je stisknout tlačítko napájení dosáhnout jakékoliv úrovně teplotu se vám líbí.

Vynikající Řemeslné: rukavice jsou vybaveny vestavěným-v měkké flanelové a izolační bavlny. Index prsty vystupoval dotykové senzory mohou také rukavice použitelné na jakémkoli inteligentní zařízení.

Široké Použití: rukavice oblast ideální pro outdoorové aktivity jako je lyžování, pěší turistika, rybaření, cyklistika a podobně, čímž se zajistí, že tyto vyhřívané rukavice vám může poskytnout teplo a pohodlí.

Specifikace:

Materiál: kůže+teplo-zachování bavlna

Velikost: cca 30*12*10cm/11.81*4.72*3.94 v

Nabíječka napětí: 110-220V

Balení Seznam:

1 pár elektrické vyhřívané rukavice

2*dobíjecí baterie

1*nabíječka

1*manuální

Štítky: exo vyhřívané rukavice, pro lyžování, bower zimní sporty, žena sněžnicích, amazon elektrické vyhřívané rukavice, latex glowes, neoviva, dj rukavice, rukavice tepla, vyhřívané rukavice nabíjecí
Původ KN(Původu)
Materiál Kůže+teplo-zachování bavlna
Číslo Modelu Cyklistika golves
Typ 2 Cyklistika golves
Typ 1 Elektrické Vyhřívané Rukavice

Napsat recenzi

Související produkty